Lenka Vlasáková dnes moderovala pořad Volejte novu

16.01.2010 14:45

Kuba>

https://archivnova.cz/img/volejte_novu_a.jpg

Věrní diváci seriálu Ulice určitě znají herečku Lenku Vlasákovou. Možná, některým toto jméno nic neříká, ovšem když řeknu jméno Kateřina Nekonečná, tak to už je určitě lepší a Kateřinu znás snad každý věrný divák seriálu Ulice, právě Kateřinu Nekonečnou hraje divadelní a filmová herečka Lenka Vlasáková, ta dnes vyzkoušela úplně novou roli, odložila filmování a vrhla se na moderování, aspoň pro dnešní den, kdy ji diváci TV Nova mohli vidět v pořadu Volejte novu.

Lenka Vlasáková byla v pořadu o TV Nova výborná, moderování ji šlo perfektně a hned za začátku pořadu udělala jednu významnou věc, odstartovala hlasování v anketě Anno 2009, v anketě můžete podpořit i Ulici a také právě herečku Lenku Vlasákovou, tak určitě hlasujte. V dnešním vydání pořadu Volejte novu jsme také mohli vidět reportáž o Ulice, respektive krátký sestřih, ve kterém jsme se mohli trochu málo seznámit s novou postavou v Ulici Cyrilem Hejlem, ten nastupuje do Ulice již v pondělí.

Vynikající herečka Lenka Vlasáková nemoderovala Volejte novu jen tak náhodou, kromě toho, že je významnou herečkou seriálu Ulice, tak v této době perlí v kinách po celé České republice. Lenka Vlasáková totiž hraje jednu z hlavních postav v novém českém filmu Jana Hřebejka Kawasakiho růže. TV Nova je hlavním koproducentem tohoto nového filmu, který měl premiéru minulou středu. Kromě Lenky Vlasákové hraje ve filmu také Daniela Kolářová, která hrála v Ulici Alenu Suchou, matku Evy Boháčové.

Pokud jste tedy tento film ještě neviděli, tak doporučuji zajít si na něj do kina. Film měl předpremiéru ještě v roce 2009, bylo to v prosinci a tvůrci k tomu měli velký důvod. Tvůrci totiž chtěli, aby byl film nominovanán na Českého lva a pokud by měl film premiéru až v lednu roku 2010 musel by být nominován až příští rok, proto byla předpremiéra už v prosinci, ale ve všech kinách po České republice se film objevil až minulou středu.

Zpět