Léto na webu začíná již zítra

24.06.2009 16:39

Kuba

Zítra TV Nova odvysílá poslední díl seriálu Ulice, nebude úplně konec, seriál si jako každý rok dává dva měsíce zasloužené prázdniny. My jsme si pro vás připravili zábavu na celé léto, takže nemusíte smutnit, že přijdete o Ulici, u nás na webu se budete bavit a věřím, že s k nám v létě budete s radostí a hlavně s úsměvem na tváři vracet, těším se na vás na speciálním letním webu již zítra večer.

A jak bude zítřejší den probíhat? Zcela normálně, pokud během dne bude něco, co bych mohl přidat na web, tak to přidám, jinak budu dokončovat poslední úpravy na letním webu (připomínám, že web už je z velké části vytvořený a nechci hodnotit svou práci, ale myslím, že se vám tam bude líbit). Večer v 18:30 si pak všichni zapneme TV Nova a podíváme se na poslední díl čtvrté sezóny, po Ulici v 19:30 si někdo zaběhne na web ulice.nova.cz, aby si "pokecal" s Gábinou na chatu, ostatní můžou zůstat tady s námi.

Mezi 19:30 - 20:30 se můžete těšit na speciální velký článek ke konci Ulice, kde shodnotím celou sezónu, budete také moci hlasovat v anketě o tom, jak se vám tato sezóně líbila, shrnu vše co jsme mohli vidět za deset měsíců vysílání a věřím, že i vy se zapojíte do diskuze, aby jste s ostatním prodiskutovali co se vám líbilo a co ne. Shruba ve 20 hodin spustím letní web, kde je připraveno spousta zábavy a to nejen pro fanclubáky, ale pro všechny, žádné sekce nebude zamčená.

A od zítřejšího večera se už můžete jen bavit. A pozor! Ve středu 1. července 2009 se můžete těšit na velkou soutěž na tomto webu, bude se jednat o velkou letní soutěž s názvem Prázdninové pexeso. U této soutěže se budete bavig, ale zároveň budete muset přemýšlet, fanclubáci budou v této soutěži získávat body a každý kdo se do soutěže zapojí půjde do velkého slosování, které proběhne na konci soutěže (na konci srpna) a jeden z vás získá zajímavé ceny a pozor, ceny to nebudou jen poslané mailem, ceny vám přijdou poštou, takže to budou opravdu velké a zajímavé ceny.

Já se na vás tedy už moc těším zítra, tj. ve čtvrtek 25. června 2009 večer po skončení Ulice. Určitě se všichni dívejte a pak šupky hupky k nám web. Celé léto se u nás můžete bavit, se zábavou budu po celé léto také přidávat informace o páté sezóně Ulice. Takže nezapomeňte na naše heslo: "Je léto - bavte s námi" už zítra večer.


Zpět