Letos nebude letní speciál Ulice

26.05.2009 22:04

Kuba

Tímto článek rozhodně nepotěším asi žádného fanouška seriálu Ulice. Čekáme na to každý rok, vždy o prázdninách. Na konci prázdnin vždy v neděli v hlavní vysílací čas, tedy ve 20 hodin se vysílá Ulice, ale speciál. Je to speciální film natočený k dané sezóně. K první sezóně to byl film, ve kterém jsme se seznámili snad se všemi postavami Ulice, ke druhé sezóně byl natočen romantický film, kde si hlavní roli zahráli Petr Boháč a Bára Jordánová, ke třetí sezóně to byla Zlatá muška s Miriam a Vlastou a ke čtvrté sezóně to byla Velká trojka s Františkem, Mirkem, Anežkou a dalšími.

Každého snad již napadlo, jaký speciál se bude vysílat před pátou sezónou, která nás čeká na podzim. I mě se už spousta lidí ptalo o čem letošní letní speciál bude. Pokud jste dnes sledovali online chat s producentem seriálu, tak jste dostali šok stejný jako já, když jste si přečetli otázka zda bude letos úvodní film k páté sezóně. Producent Michal Reitler odpověděl a ne pozitivně. Letní speciál, tedy úvodní film k páté sezóně letos bohužel nebude.

"Tento rok letní speciální díl bohužel nebude. To mě ale připomíná, že na letošním festivalu ve Zlíně, budeme promítat Velkou trojku. Konkrétně 3.6.. Bude i autogramiáda. Tak máte-li to blízko, přijďte. No a na podzim bude soutěž na festivalu v Ostrově." napsal producent Michal Reitler na dnešním chatu na ulice.nova.cz. Svou odpovědí, tak nepotěšil spoustu fanoušků seriálu Ulice, včetně mě.

Je to tedy velká škoda, že se letní speciál neubude natáčet ani vysílat, všechny dosavadní film Ulice byly skvělé a byla to pěkná tradice na každý začátek nové sezóny. Co jsme se dozvěděli pozitivního z chatu? Tak například to, že po prázdninách přijde nová postava do rodiny Liškových (a nebude to Mirek), nová postava přijde i do třídy Matěje a Terezy a jedna postava také do Coolny. To, že loni odešla ředitelka Hádková neznamenalo úplně konec její postavy, vrátí se a to již na podzim. Letos bohužel umře jedna postava (o tom se už mluví hodně dlouho), jedna postava bude také těhotná. Po prázdninách nás také čekají velké osudy u Jordánů a uvidíme opět paní Královou (Alena Vránová). Štěstí bude na podzim zářit také u Miriam a Vlasty a bude zajímavé sledovat i další osud Stárka. Velké drama nás čeká ještě do prázdnin kolem Lumíra.

Michal Reitler také prozradil, že chystají nový web o Ulici, tedy proměnu webu ulice.nova.cz, chtěli by to stihnout ještě do léta, tak uvidíme zda to opravdu stihnou. A prozradil také to, že naposledy před prázdninami uvidíme Ulici ve čtvrtek 25.6. 2009 a první díl páté sezóny uvidíme na kocni srpna, přesně to bude v pondělí 31.8. 2009. Těšit se můžete také na novou soutěž a budou se hledat náměty a nápady na zajímavé příběhy, které by se mohli později objevit v Ulici. "Chceme vyhlásit, že hledám nápady a příběhy od vás diváků, které jste buď prožili, nebo je znáte z doslechu, nebo byste je chtěli vidět v Ulici. Vydáme brzy tuto výzvu, abyste se stali spolutvůrci Ulice. "Možná jste to vy, možná je to vaše ulice"
  napsal Michal Reitler. Na celý zaznam z chatu se můžete podívat zde.

Zpět