Lucie Wolfová zamíchá kartami u Lišků už v úterý

31.10.2009 10:12

Kuba>

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/428101_ulice-nova-postava-benesova.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Již v úterý v podvečer se divákům denního seriálu Ulice představí nová postava - Lucie Wolfová. V páté sezóně Ulice se jedná již o pátou novou postavu. Představili se nám již Vojta Kalich, Vanda Vaničková, Květuš Vavrušková a Eliáš Neumann. V úterý 3. listopadu 2009 to bude právě již zmiňovaná Lucie Wolfová, ta zamíří do rodiny Liškových. O postavě se hovořilo již v létě, kdy se představovala pátá sezóna Ulice, tehdy se jen prozradilo, že k Liškům přijde nějaká nová postava, diváci mohli jen hádat kdo to bude.

Kdo si myslel, že to bude nový příbuzný, tak se spletl. S rodinou Liškových nemá tato žena nic společného, ale moc dobře se zná s Aničkou Liškovou, se kterou chodila do škole, bydleli spolu na internátě a stali se nejlepšími kamarádky. Nyní se s Aničkou opět potkávají a na to školním srazu a protože je Lucie z daleka, tak ji Anička nabídne přespat u nich doma, to bude převážně velké překvapení pro Bedřicha, který neznámou ženu spatří u sebe doma.

Lucie Wolfová zamíchá kartami nejen Aničce Liškové, ale především Bedřichovi. Lucie je velmi atraktivní a energická žena a v Ulici to rozhodně dokáže předvést. Pokud si tedy nechcete nechat ujít příchod nové postavy do seriálu Ulice, tak se určitě dívejte již toto úterý, tj. 3. listopadu 2009, nová postava se jmenuje Lucie Wolfová a hraje ji krásná, atraktivní herečka Lucie Benešová. Brzy se můžete těšit na její životopis, ale již teď malé info o herečce.

Herečka Lucie Benešová se narodila 18. srpna roku 1974 v Praze. Je skvělou herečkou, ale také moderátorkou a dabérkou. Jako herečka se do povědomí diváků dostala například v seriálu Horákovi, On je žena nebo v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Za sebou má také několik filmů, z toho životní role pro ni byla ve filmu Sametoví vrazi, kde si zahrála postavu Ireny. Znát ji také můžeme z filmu Ro(c)k podvraťáků nebo z filmu Bobule, který TV Nova vysílala minulý týden. Lucie Benešová má dva syny, z prvního manželství s hercem Filipem Blažkem má syna Luciána a se současným manželem taktéž hercem Tomášem Matonohou má syna Štěpána, spolu si ještě vzali do pěstounské péče osmiletou Sáru. Malá zajímavost, její současný manžel Tomáš Matonoha v seriálu Ulie také hrál a to Pepana. Lucii Benešovou budete moci vidět v Ulici častěji, takže se máme na co těšit.

foto: blesk.cz

Zpět