"Major Zeman" Vladimír Brabec už brzy v Ulici

22.01.2010 20:38

Kuba>

Obrázek “https://storage0.dms.mediafax.cz/media/1/1/1706/2887398/1/vladim-r-brabec.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Televize Nova opravdu boduje, do jednoho z nejlepších seriálů Ulice získala dalšího významného herce. A to Vladimíra Brabce, není to tak dávno, co jsme vám psali o Dušanovi Jamrichovi, velké, herecké, slovenské osobnosti, který v Ulici hraje Cyrila Hejla. Ulice má opravdu velké hvězdy typu Rudolf Hrušinský, Hana Maciuchová, Tereza Brodská, Stanislav Zindulka, již zmiňovaný Dušan Jamrich a spousta dalších. Seriál Ulice se tedy může chlubit velkým hereckým obsazením, které má málokterý seriál v České republice.

Vraťme se ovšem k Vladimírovi Brabcovi, jeho jméno si snad každý vybaví hlavně z jeho nejznámější roli v seriálu 30 případů majora Zemana, kde hrál hlavní roli právě majora Zemana, nyní se tento herec objeví v seriálu Ulice po boku Otaka Brouska, který bude od března hrát inženýra chemie. Vladimír Brabec by měl v Ulici hrát otce Otaka Brouska, tedy inženýra chemie. Tato informace ovšem stále není ještě potvrzená, ale Otakar Brousek to prozradil deníku Aha.

„Těším se na to. Dokonce jsme tam měli začít hrát společně s mým otcem, který by tam hrál mého otce, ale nějak to nevyšlo, takže si zahraju s Vladimírem Brabcem,“ prozadil deníku Aha herec Otakar Brousek ml. Nova tedy málem také získala herce Otakara Brouska staršího, to nevyšlo, tak si našli jinou, snad stejně významnou náhradu v podání Vladimíra Brabce. Věříme, že se tato informace potvrdí a my se můžeme na oba herce tedy na pana Brabce i na Otakara Brouska ml. těšit v našem oblíbeném seriálu.

Zpět