Máme za sebou jeden z nejdramatičtějších dílů

16.05.2009 22:09

Kuba

Obrázek “https://ulice.web.nova.cz/Nova/archive/images/28320-200x150-9d5f95.T1242131597.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Včera nám skončil další díl seriálu Ulice a nyní musíme čekat do pondělí na další díl. Včera jsme na obrazovkách TV Nova mohli vidět jeden z nejdramatičtějších dílů za celou dobu vysílání Ulice. Někteří dokonce mluví o tom, že včerejší díl byl jeden z nejlepších, který jsme kdy mohli vidět. Každý má samozřejmě svůj názor, podle mého názoru se opravdu jednoho o jeden z nejlepších a nejdramatičtějších dílů.

Téma Stalking v Ulici bylo další velké téma, které jsme mohli sledovat. Dalšími velkými témati bylo například obvinění pana Peška s StB, nebo autonehoda Terezy Jordánové či Výměna manželek a mnoho dalších. To, že Stalking v Ulici byl nejdramatičtější je jasné, taková akce, která probíhala v Ulici ještě nebyla, vše začalo minulý týden a skončilo včera, tedy v pátek. Jak to všechno začalo? Nejdříve to byl rozchod Jitky Farské s Vladimírem Kukačkou. Kukačka to Jitce nemohl odpustit a stále ji pronásledoval, kupovoval květiny a posílal SMSky. Čeho je ale Kukačka schopen, nikdo nečekal.

Kukačka unesl nejdříve Lídu a potom také Jitku, dramatické scény, které probíhali na chatě by nikdo v Ulici nečekal a přeci se stalo. Režisérka Magda Pivoňková zvládla všechny díly úplně skvěle, i scénaristé si dali záležet aby vše bylo dokonalé. Vše vyvrcholilo velkou policejní razijí v chatě u Kukačky. Jitka ještě před tím stihla utéct od zoufalého Kukačky a vše dopadlo jak jinak než happy endem.

Ovšem ještě není všemu konec. Lídu i Jitku únos velice psychicky zaznamenal. A bude pro obě těžké dostat se z této situace. Určitě jim budou všichni velice pomáhat, hlavně Olda a Monika. Tématem Stalking v Ulici jsme se zabívali i u nás na webu, v sekci Stalking v Ulici stále můžete vidět důležité informace o této problematice a najdete tam také odkazy na různé články. Jak probíhalo drama na chatě se můžete podívat ve fotograické podobě, stačí navštívit sekci Fotogalerie a najdete tam spoustu fotek na téma Stalking v Ulici. V Ulici se můžete těšit na další skvělé scény.

Zpět