Markéta Hrubešová v novém pořadu na Nově

22.05.2009 22:06

Kuba

Obrázek “https://www.mediashow.cz/img/clanky/2009-05-04_tescoma_s_chuti.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Herečka Markéta Hrubešová, kterou znáte také ze seriálu Ulice coby Tamaru Eliot, bývalou partnerku Oldy Farského, se kterým má syna Jakuba bude mít na televizi nova svůj vlastní pořad, ve kterém bude diváky učit nejen vařit. Pořad se jmenuje Tescoma s chutí a již pár dní můžete vidět na tento pořad upoutávky, na který vás zve samozřejmě moderátorka pořadu Markéta Hrubešová.

Na jaké téma tedy pořad bude? Název i fotka tomu napovídá, bude to o vaření. Ale pořad nebude zaměřený jen na vaření, každý všední den se budete moci dozvědět další důležité informace o vaření, stolování, módních trendech a vše kolem jídla. Tohle vše uvidíte v jednom jediném pořadu a to Tescoma s chutí, který na televizních obrazovkách startuje již toto pondělí a s Markétou Hrubešovou a se špičkovými gastranomickými odborníky se budete moci setkávat každý všední den pár minut ve Snídani s Novou a pak také asi 15-20 minut kolem 11 hodiny.

Pořad tedy bude mít dvě etapy, jednou ve Snídani s Novou a pořad tak okoření ranní vstávání a pak také obědvání, každý den bude pořad v jinou dobu, záleží na délce filmu, který poběží před Tescomou s chutí. První díl tedy uvidíte v pondělí 25. května 2009 ve Snídani s Novou a pak v 11:20, tak se určitě dívejte, pořad není jen o vaření, takže se v něm dozvíte zajímavé informace, které se vám můžou hodit.

O pořadu Teschoma s chutí se také více dozvíte v zítřejším vydání Volejte Novu. Tento pořad jako každou sobotu začíná v pravé poledne tedy ve 12 hodin. A jak určitě víte, tak každou sobotu pořad moderuje jiná hvězda TV Nova a schodou okolností se zítřejší moderátorkou stane právě herečka a moderátorka Markéta Hrubešová, takže se na ní můžete těšit již zítra a pak opět v pondělí.

Zpět