Markéta Hrubešová v novém seriálu na Markíze

24.03.2009 22:31

Kuba

https://ulice.wbs.cz/tamara_eliot.jpg

TV Markíza je sesterskou televizí TV Nova, která vysílá náš oblíbený seriál Ulice. Obě televize navíc vlastní jedna stejná společnost. Nova s Markízou velice spolupracují, hlavně co se týče Televizních novin, kdy si obě televize "propůjčují" reportáže, které se vždy hodí dané televizi. Ale Markíza také vysílá některé pořady, které běží na Nově, například Výměna manželek, v minulosti to byl i seriál Ulice, který Markíza vysílala v létě roku 2008, nyní bude herečka z Ulice hrát v seriálu TV Markíza.

Ano je to přesně tak, TV Markíza od dnešního večera vysílá nový seriál Rádio, kde můžeme nahlédnout do provozu jednoho rádia. Vše co můžete slyšet v rozhlase a nikdy jste nemohli nahlédnout do kuchyně takového rádia vám Markíza nabídne dvakrát týdně vždy v úterý a ve čtvrtek po slovenské verzi seriálu Ordinace v růžové zahradě. V seriálu se objeví například Anna Šišková, Marián Geišberg, Jana Hubinská a spousta dalších.

V seriálu se objeví i Markéta Hrubešová, která zářila v seriálu Ulice, delší dobu se již v Ulici sice neobjevuje, ale sem tam se ještě ukáže. V Ulici hraje Tamaru Eliot, matku Jakuba Farského a také bývalou přítelkyni Oldy Farského. Ve slovenském seriálu Rádio si zahraje programovou ředitelku rádia Fresh Helenu Lendlovou. Pod tímto článkem ještě můžete vidět krátký životopis právě postavy Heleny a také fotku z rádia. (pozor! životopis je ve slovenštině)

Helena Lendlová
Mediálna expertka so špecializáciou na krízový manažment. Bývalá milenka Karola Weissa, jeho pravá ruka, ktorá má z rádia Fresh vytvoriť stroj na peniaze a dostať ho na špičku počúvanosti. K rádiu ju viaže puto z minulosti, keď v ňom začínala ako nováčik. S Karolom má nedoriešený milostný vzťah a túži mu dokázať, že je profesionálka, ktorá dokáže oddeliť súkromné pocity od pracovných výziev.
Navyše, Helena je krásna žena, za ktorou sa otáčajú muži a k tomu šťastne rozvedená.  Je matkou pätnásťročnej Evy, ktorej výchova sa jej vymyká spod kontroly a pomaly prichádza na to, že ani emancipované úspešné ženy nedokážu vyriešiť všetko... komu napokon dovolí, aby sa stal jej oporou?


Obrázek “https://static.markiza.sk/a501/image/file/5/0208/PAb5eG5M.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj životopisu a fotografie: radio.markiza.sk

Zpět