Matěj Jordán je největším sympaťákem v Ulici

27.08.2009 17:16

Kuba

https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jun2009//516955.jpg

Po dlouhém hledání má seriál Ulice dva největší sympaťáky, na konci července hlasující na ulice.nova.cz zvolili jako nejsympatičtější ženu Ulice Tereza Jordánovou a nyní po dalším měsíci hlasující našli největšího sympaťáka a je stal se ním velice oblíbený Matěj Jordán. Jordánovi prostě vedou a to nejen v soutěži na ulice.nova.cz ale i v našich soutěžích, oba se již stali Nej postavou 1, Tereza v ženském kole a Matěj v mužském, vyhráli také Miss a Missák a další soutěže. Jde tedy vidět, že tento sourozenecký pár máte rádi.

Na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz probíhala soutěž o největší sympaťáky celé prázdniny, v červnci bylo hlasování jen pro ženy, no a v srpnu zase pro pány. Takže si na své přišly ženy, které určitě převažují větší část hlasujících, Ulice má také více divaček než diváků-pánů, ale i těch se najde hodně. Některé pány naopak seriál baví daleko více než ženy a podle dřívějších průzkumů se někteří muži dívají na tzv. "ženské" seriály více než na sportovní utkání a to je u nás u mužů opravdu co říct. Zkrátka seriál baví všechny, malé, velké, hubené, tlusté, prostě všechny.

Ale abychom se opět vrátili k hledání největšího sympaťáka, Matěj vyhrál na plné čáře, získal 30% ze všech hlasů, to je o 7% méně hlasů, než získala Tereza. Na druhém místě u pánů skončil také velice oblíbený pán z Ulice a to Vlastimil Pešek (21% hlasů), na krásném třetím místě se pak umístil Jarda Hejl a to z 20% hlasů. Na dalších místech pak skončil Vasil, Štěpán, Henry, pan Bařinka, Hrihorij a Pepan. To jsou všichni pánové, kteří se probojovali do vítězné devítky, takže samozřejmě gratulace patří všem.

No a skoro na všechny se můžete těšit opět v září při našem oblíbeném seriálu, který startuje již za čtyři dny, tedy v pondělí 31. srpna 2009, určitě se všichni již moc těšíte. Dlouhé čekání vám může zpříjemnit sekce Speciál - 5.sezóna, kde najdete informace o nové sezóny, životopisy nových herců a také videa z páté sezóny, také určitě navštivte sekci Aktuální díly, kde najdete obsahy nových dílů již skoro na 14 dní dopředu. Takže přeji pěkný zbytek léta a všichni v pondělí u TV Nova.

Zpět