Mediální veletrh TV Nova již 5. srpna 2009

03.08.2009 15:53

Kuba

https://storage0.dms.mediafax.cz/media/1/1/1706/2814452/2/nova2.jpg

TV Nova chystá již na tuto středu, tedy na 5. srpna 2009 tzv. Mediální veletrh TV Nova, přesněji řečeno velkou tiskovou konferenci, na které Nova představí podzimní schéma vysílání a také představí své podzimní trháky, je docela možné, že řeč bude také o seriálu Ulice, přeci jen i Ulice opět na podzim startuje a to již svou pátou sezónu, možná se tedy představí i nový herci či herečky, kteří do seriálu naskočí.

Marketingová a PR manažerka Veronika Trojanová pozvala novináře na Mediální veletrh TV Nova, kterého se kromě generálního ředitele a dalšího vedení televize zúčastní i hvězdy TV Nova, jako například Marta Jandová, Ondřej Hejma (SuperStar), Honza Musil (Dům snů), Vojtak Kotek (Stahovák), Dana Morávková, Jan Šťastný, Petr Rychlý (Ordinace), Tomáš Kraus (Hvězdý reportér) a mnozí další. Pravděpodobně se tiskovy zúčastní i zástupci Ulice.

Hlavní pozvánka je však na nové podzimní projekty a to hlavně na Česko Slovenskou SuperStar, Dům snů nebo Stahovák. Zajímavostí je také to, že Nova by měla něco prozradit, také o dlouhodobém projektu MTV, no uvidíme, jestli se dozvíme něco nového. Rozhodně bude tisková konference zajímavá a novináři se dozví velice zajímavé informace, ty pak zveřejní ve svých novinách popřípadě na webových stránkách.

Pokud se na tiskové konferenci, tedy na Mediální veletrhu TV Nova bude probírat i seriál Ulice (což je velice pravděpodobné), tak vás o tom ve středu budu informovat na našem webu, proto určitě sledujte náš web a to pozor! Tyto informace se od nás dozvíte již z nově upraveného webu. Inovace bez legrace startuje již zítra, tj. v úterý 4. srpna, viz. reklama pod článkem.

Zpět