Monika Farská a Olda Farský ve Volejte novu

10.04.2009 22:19

Kuba

https://image.tn.nova.cz/media/images///600x277/Nov2008//446007.jpg

Pokud patříte mezi věrné diváky televize Nova, tak určitě znáte sobotní pořad Volejte novu, kde se pravidelně můžeme podívat do "kuchyně" TV Nova. Pořad uvádí každý týden někdo jiný, ale vždy je za moderátorským pultíkem hvězda TV Nova nebo seriálů, které vysílá Nova. Například před třemi týdnami si moderátorskou funkci střihla také Zuzana Vejvodová, která v Ulici hraje Libušku Nekonečnou a už zítra se můžete těšit na další "uličníky."

A aby jednomu nebylo smutno, tak Nova vyslala do Volejte novu rovnou dva herce z Ulice. Takže se můžete těšit na Ondru Pavelku a na Annu Fixovou. Pokud vám jména nic neříkají, tak vám určitě více řeknou jména herecká, takže Ondra Pavelka hraje Oldu Farského a Anna Fixová hraje Moniku Farskou. Zítra se tedy můžete těšit na otce a dceru z Ulice, kteří spolu hospodaří sami a jde jim to dobře.

Uvidíme jak jim spolu půjde moderování, tak se určitě dívejte již zítra, tj. v sobotu 11. dubna 2009 přesně v pravé poledne, tedy ve 12 hodin. Pořad je předtočený a oba herci natáčeli již dnes. Volejte novu bude, ale o Ulici i v jiných směrech, můžete se totiž těšit na reportáž z velikonočního speciálního dílu. Tak se určitě zítra dívejte, pokud se nemůžete dívat, tak si pořad můžete později přehrát ve videoarchivu.

Zpět