Na facebooku Ulice je již více jak 7 000 fanoušků

11.02.2010 17:23

Kuba>

https://www.okcmarathon.com/Portals/0/images/2009%20Images/logo_facebook.jpg

Oblíbený seriál Ulice, který bojuje v anketách Anno 2009 a TýTý 2009 (mimochodem v obou anketách můžete stále pro Ulici hlasovat, tak určitě hlasujte a nejen pro samotný seriál, ale i pro herce a herečky z Ulice) je stále více populární nejen v televizi, ale i na interneu. O tom, že se Ulici daří v televize vypovídají statistiky sledovanosti. Ulice je několikrát týdně na prvním místě v žebříčku sledovanosti a Ulici si každý den zapne více jak milion a půl diváků a to je krásný úspěch.

Úspěch má Ulice i na internetu, velice oblíbený a stále navštěvovaný je oficiální web ulice.nova.cz, velké úspěchy má i náš neoficiální web Ulice, o tom jsme vás již informovali, že trháme rekordy návštěvnosti. A je tu ještě web a to sociální síť facobook, kde má seriál Ulice již několik měsíců svůj vlastní profil a Ulici se na těchto fanouškovských stránkách velice, ale opravdu velice daří. Dokonce více, než samotné TV Nova, která svůj profil také na facebooku má nebo i Ordinaci v růžové zahradě 2, která má o momentálně o dva tisíce fanoušků méně než Ulice.

A kolik tedy má přesně Ulice fanoušků na facebook.cz? V tuto chvíli je to 7 075 fanoušků, ale číslo se stále mění, protože další a další fanoušci přirůstají. Pokud tedy i vy máte svůj vlastní profil na sociální síti facebook a chtěli by jste "přátelil" se seriálem Ulice, tak není nic jednoduššího, než si Ulici přidat mezi své "přátelé." Spousta fanoušků také každý den na facebooku diskutují na žhavá témata o Ulici, tak se můžete připojit a nezapomínejte ani na web ulice.nova.cz a také na náš web ulice--serial.webnode.cz a fanclub-ulice.wbs.cz.

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///original/Nov2009//569535.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zpět