Na nova.cz bude probíhat velká letní soutěž

23.06.2009 14:08

Kuba

https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Jun2009//521799.jpg

TV Nova pro své věrné diváky připravila opravdu velkou lahádku. V televizi můžete sledovat celé léto novu na cestách, můžete se těšit na spoustu skvělých filmů, ale také některých seriálů, sice už reprízované, ale stále dobré, v létě bude na Nově také zábava a to každou středu při dalších pokračování oslav 15 let TV Nova. Ovšem Nova nezapomíná také na své věrné diváky na internetu, kterých den co den přibývá hlavně díky velkého videoarchivu.

Tvůrci stránek nova.cz připravili na léto velkou letní soutěž o zajímavé ceny. Každý týden můžete vyhrát skvělý radiobudík s CD přehrávačem a na konci léta bude velké slosování o ceny, kde hlavní cenou je sekačka v hodnotě skoro 33 000,- tato cena bude jedna, ale připraveno je dalších 10 skvělých cen, takže na své si přijde hodně výherců. Všechny ceny do soutěže dodala společnost Honda.

Proč vůbec píšu o soutěži s TV Nova na našem webu? Protože tato soutěž se hodně týká seriálu Ulice, jak? Jednoduše... Celoá soutěž bude trvat osm týdnů od 29.6. 2009 do 23.8. 2009. Každý všední den ráno v 9 hodin bude na webu nova.cz vypsána jedna otázka, která vždy bude souviset s těmito pořady TV Nova: Comeback, Ordinace, Ulice a Výměna manželek. Otázky se budou týkat odvysíláných dílů, protože každá otázka bude mít také pomůcku, soutěžící bude odkazován přímo na video ve videoarchivu, kde také najdete odpověď na otázku.

A to je vše, podrobné informace o soutěži najdete na nova.cz, takže určitě nezapomeňte sledovat web nova.cz již 29. června a pak každé všední ráno. Každý týden bude vylosován jeden výherce, který získá radiobudík a všichni soutěžící budou zařazeni do velkého slosování na konci léta, kde se vylusují výherci velkých cen, které věnovala společnost Honda. Máte se tedy na co těšit, tak se bavte s TV Nova a weby spojené s televizí.

Zpět