Narozeniny dnes slaví Zuzana Vejvodová

19.09.2009 12:55

Kuba

Obrázek “https://img.osobnosti.cz/foto/zuzana-vejvodova/N266624-08114.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Dnes je 19. září 2009 a své 29. narozeniny slaví skvělá, krásná, mladá herečka Zuzana Vejvodová, kterou diváci seriálu Ulice můžou znát jako Libušku Nekonečnou - majitelku tetovacího studia. Připomínám, že Zuzana Vejvodová spolupracovala i s našem webem, před pár měsíci našim divákům poskytla zcela exkluzivní rozhovor, který si můžete přečíst v sekci Exkluzivně u nás. Zuzka je moc milá a nadějná herečka, objevila se již v několika seriálech a filmech.

Zuzana se narodila v Praze a je vnučkou známého skladatele a autora písně Škoda lásky Jaromíra Vejvody. Rodina Vejvodová je opravdu muzikantská rodina, nejen dědeček, ale i tatínek Zuzany Vejvodová se věnoval muzice. Ovšem maminka pracuje ve zdravotnictví a sama Zuzana dlouho dobu hrála na piáno. A Zuzanina sestra Monika dokonce muziku vystudovalo, přesněji obor dirigování a skladbu. Kdo někdy viděl seriál Území bílých králů, tak jednu z hlavních dětských rolí hrále Zuzana Vejvodová, tehdy teprve v deseti letech hrála Leontýnku.

Zuzaně Vejvodové samozřejmě přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka. Zuzce dále přeji, ať ji stále vychází její profesní i osobní život. Všechno nejlepší přejeme také Miriam Hejlové, ta totiž dnes slaví také narozeniny. Co popřát Miriam, takhle hlavně hodně štěstí s jejím snad budoucím manželem Vlastou Peškem, se kterým se v tuto dobu Miriam nachází v Norsku, kam před týdnem odjeli na dlouho předsvatební cestu.

Zpět