Nejsympatičtější ženou Ulice je Tereza Jordánová

29.07.2009 15:57

Kuba

https://web.nova.cz/Nova/archive/images/1803-440x248-0f5eee.T1166173856.jpg

Oficiální web seriálu Ulice ulice.nova.cz skoro celý červenec hledat nejsympatičtější ženu seriálu Ulice. Hlasovali jste ve čtyřech kolech a to vždy pro ženu/dívku, která se v Ulici ve čtvté sezóně objevovalala nejčastěji, takže na výběr jste měli z opravdu velkého seznamu "uličních" žen. Vyhrát mohla, ale jen jedna žena/dívka, do finále postoupila devět žen a na prvním místě nakonec skončila Tereza Jordánová.

Vaše hlasy prostě rozhodly, Tereza Jordánová neboli herečka Patricie Solaříková získala ve velkém finále 37% hlasů. Na krásném druhém místě skončila Miriam Hejlová se 30% hlasy a na třetím místě pak Lenka Drápalová s 9% hlasy. Jak už jsem napsal, tak vyhrát mohla opravdu jen jedna a to právě Terezka, která je tedy pro vás velice oblíbená, protože jste ji poslali nejvíce hlasů.

Tereza Jordánová je u diváků velice oblíbená, to dokazuje i ankety na našem webu. Například v prvním ročníku o nejlepší postavu se vítězem v ženském kole stala Tereza Jordánová a dokonce vyhrála i nad svým "bratrem" Matějem, stejně tak vyhrála první ročník Miss a Missák a se Štěpánem se stali Valentýnským párem. Takže Tereza u vás boduje, moc ji gratuluju i v této soutěži na oficiálním webu Ulice.

A ještě malé upozornění. Již v pátek se můžete na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz těšit na první část velkého rozhovoru s herečku Patricii Solaříkovou, tento rozhovor také najdete na našem webu v sekci Z tisku, nyní už můžete hlasovat pro nejsympatičtějšího muže Ulice, tedy největšího sympaťáka. Dnes odstartovalo první kolo a na konci sprna bude finále a opět vaše hlasy rozhodnou o nejsympatičtějším muži Ulice.

Zpět