Nekonečný seriál Ulice má již 1 500 dílů

13.11.2009 17:52

Kuba>

Je to skoro neuvěřitelné, ale jediný nekonečný seriál v České republice bude mít dnes odvysíláno již 1 500 dílů. A to je opravdu český rekord v dějinách televizních seriálů. A seriál Ulice je jediný seriál v ČR, který byl vytvořen z důvodu, aby nikdy neskončil nebo aby skončil až tehdy, když už diváci nebudou chtít. Toto se určitě v nejbližších letech určitě nestane a pokud TV Nova nekrachuje (což se taky nemůže stát, protože Nova je nejsledovanější televizí v ČR), tak se Ulice bude zatím vysílat do roku 2017, do kdy je uzavřená smlouva, pak se buď prodlouží nebo ne. To se uvidí na zájmu diváků.

A protože i přesto, že seriál Ulice má za sebou 1 500 dílů a vysílá se již pátým rokem, tak sledovanost se jen zvyšije. Ještě v září se na Ulici dívalo kolem 1,3 mil. diváků, nyní je to kolem 1,4-1,5 mil. diváků a z narůstající sledovanosti mají samozřejmě všichni radost a největší právě tvůrci seriálu Ulice. Díky sledovanosti jde vidět, že vás seriál stále baví a že mají tvůrci stále co nabídnout. A na vašich ohlasech jde poznat, že se na Ulici nedíváte jen ze zájmu, ale že vás opravdu baví a denně Ulici hltáte.

Seriál Ulice tedy dnes slaví takové půlkulatiny, mít za sebou 1 500 epizod je moc krásné. A 1 500 to je číslo zatím odvysílaných epizod, nejsou do toho počítáne epizody, které jsou již natočené a už vůbec ne epizody, které jsou již napsané a čekají na nátáčení. Není to tak dávno, co Ulice slavila svou tisícovku a dnes už to bude opět o pět set dílů více, shruba za rok budeme slavit dva tisíce. Co Ulici popřát? Snad je stále více věrných diváků a ještě více natočených dílů.

Určitě se nezapomeňte již dnes dívat na další díl seriálu Ulice, jedná se o epizody s číslem 1 499 a 1 500. Rozhodně se máte na co těšit, dnešní díl bude zajímavý, stejně tak jako všechny díly, co jsou za námi i před námi. Tvůrci Ulice totiž nikdy "nespí" a připravují pro nás další a další zajímavé příběhy, které se odehrávají ve fiktivní ulici. Sledujte i vy Ulici, každý všední den od pondělí do pátku přesně v 18:30 na TV Nova.

Zpět