Nezapomeňte - Ulice také v archivu TV Nova

10.07.2009 13:54

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Feb2009//471792.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Spousta lidí na to opravdu zapomíná, proto je možná třeba připomenout si, jak se bavit se seriál Ulice i přes prázdniny, kdy pravidelné aktuální díly neběží. Nezapomínejte na velký archiv všech pořadů a seriálů, které vysílá TV Nova. Ta na podzim spustila své nové webové stránky i s velkým archivem, Nova tak začala více pracovat na internetu a lidem se to libí a všichni jsou tak spokojeni.

Ten kdo například nestihne televizní premiéru svého oblíbeného pořadu či seriálu, tak nemusí zoufat, hned druhý den se můžete podívat na internetovou premiéru, spousta fanoušků to také využívá u seriálu Ulice. V archivu ale nenajdete jen novější díly, přehrát si totiž můžete všechny díly a to úplně od prvního. Mimochodem první díl si můžete přehrát zde. Ostatní celé epizody si můžete přehrát kliknutím zde.

Pokud se tedy o prázdninách nudíte, tak stačí opravdu kliknout na archiv.nova.cz a přehrávat si starší díly. Je to docela zajímavé připomenout si, jak vypadali postavy Ulice před čtyřmi lety. Již čtyři roky se totiž Ulice vysílá. Seriál Ulice má tedy svou rubriku v archivu TV Nova, kromě celých epizod si můžete také přehrát ukázky jednotlivých dílů nebo videa, které v TV neuvidíte, tato podrubrika je velice zajímavá, můžete se v ní podívat na videa ze zákulisí nebo již zmiňovaná videa ukázek, které jste nikdy nemohli vidět v televizi.

Seriál Ulice je oblíbený a hodně sledovaný seriál, pravidelně usedá k televizním obrazovkám po půl sedmé více jak milion lidí a to z jediného důvodu, aby si nenechali ujít svůj oblíbený seriál, Ulice má ale úspěchy také na internetu, kde patří mezi nejsledovanější pořady/seriály TV Nova. V době, kdy Ulice běží, tak je na internetu patří mezi TOP 5 nejsledovanější pořady/seriály. Některé díly, které vás hodně zajímavý dokonce byly na prvních místech na internetu. To je opravdu velký úspěch, takže nezapomeňte, pokud se budete nudit, tak servujte na nova.cz v archivu.

Zpět