Nova Cinema bude Ulici vysílat pouze třikrát týdně

13.08.2010 13:56

Kuba>

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200025540-7909b7a03c-public/star%C3%A9%20epizody_32.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pokud jste pravidelnými diváky seriálu Ulice na kanálu Nova Cinema, tak mám pro vás špatnou zprávu. Programové oddělení sesterské TV Nova Nova Cinema se rozhodlo, že seriál Ulice bude vysílat již pouze třikrát týdně (doposud ji vysílá čtyřikrát týdně, vždy od pondělí do čtvrtka). Od konce srpna si Ulici na Nova Cinema budeme moc pustit pouze třikrát týdně a to vždy od úterý do čtvrtka,  vyplývá to z programového schématu na poslední srpnový a první zářijový týden.

Nova Cinema vysílá seriál Ulice již od března letošního roku a začala vysílat úplně první díly Ulice, tedy její první sezóny. Momentálně se vysílají epizody asi z poloviny první sezóny. Ulice se i na druhém kanálu TV Nova Nova Cinema našla své věrné diváky, kteří od pondělí do čtvrtka usedají v pravidelný čas v 16:55 k obrazovkách, aby shlédli svůj oblíbený seriál, Ulice dosahovala docela dobrá čísla sledovanosti, proč ale bude o jeden den Ulice na Nova Cinema ochuzena nevíme.

Podle programových plánů bude Nova Cinema v pondělí v 17 hodin místo Ulice vysílat starší české filmy, které den před tím (tedy v neděli) odvysílá TV Nova. Poprvé se tak stane v pondělí 23.8., kdy místo Ulice uvidíme v 17 hodin film Škola základ života, který v neděli 22.8. před šestou hodinou večerní odvysílá rovněž TV Nova. Stejné to pak bude i o týden později, tedy 30.8., to místo Ulice bude v pondělí film Cesta do hlubin študákovy duše. Pravděpodobně tato programová změna bude už na pořád.

Zpět