Nová postava přichází do Ulice již dnes večer

08.10.2009 16:40

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Oct2009//555665.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pokud sledujete pravidelně náš web, tak už víte o nových postavách v Ulici. Všechny jsme vám je představili ještě o prázdninách. Jen tak narychlo zrekapituluju kdo jsou nové postavy. Takže nové postavy jsou Vanda Vaničková (herečka Markéta Zehrerová), další postava se jmenuje Vojta Kalich (herec Petr Buchta) a zatím poslední postava má jméno Květa Vavrušková (herečka Naděžda Chroboková). S Vandou a s Vojtou jsme se již seznámili a dnes poznáme poslední novou postavu a to Květuš Vavruškovou.

Podnikatelka Květuš Vavrušková přichází do Ulice z Děčína a už toto město napovídá, že Květuš má něco společného se Stárkem a společného toho mají opravdu hodně. Nejen, že oba jsou velcí podnikatelé, Květuš podniká s výrobou psího jídla a ráda by své podnikatelské aktivity přinesla i do Prahy. A co má společného ještě se Stárkem? Věřte nebo ne, je to jeho milenka, toho jsme si mohli všimnout už tento týden, kdy s ní Stárek po telefonu cukroval, dokonce má pro ní krásný dárek - prstýnek.

Květuš Vavrušková je velká podnikatelka, nemá děti, ani manžela, je velmi bohatá a sebevědomá, je jí padesátpět let a celý život čekala na toho pravého, nakonec zůstala sama, pak začala "uhánět" Stárka, nyní za ním přijíždí do Prahy a v pekařství to pořádně ožije, zvlášť paní Nyklová bude koukat, no vlastně i Květuš bude koukat, že se Stárek ještě nerozvedl. Ovšem Květuš nepřijíždí jen kvůli Stárkovi, v Praze má své plány, samozřejmě podnikatelské, tak uvidíme jestli se ji podaří rozjet nový podnik.

Novou postavu, která do Ulice nastupuje již dnes večer si zahraje herečka Naděžda Chroboková, v sekci Herci si můžete přečíst její životopis, ale jen taková malá zajímavost, paní Chroboková je sestrou herečky Pavly Tomicové, která v Ulici hraje Simonu Pavlicovou, která je v Ulici velmi oblíbená, bude tak oblíbená i Květuš? Obrázek na ní si můžete udělat již dnes večer, když budete od 18:30 sledovat seriál Ulice, tak se určitě dívejte, bude to velmi zajímavé.

Zpět