Nově nám můžete psát také přec ICQ

16.07.2009 16:38

Kuba

Náš web jde stále dopředu a tak není divu, že chceme jít s dobou. Od samého začátku webu nás můžete kontaktovat přes emailovou adresu ulice.wbs@seznam.cz nebo také přes naší diskuzi, která je stále více zajímavější. Nyní jsme si pro vás připravili novinku - máme vlastní ICQ. Už nás tedy můžete kontaktovat i přes tento velice oblíbený komunikační prostředek.

Číslo našeho ICQ najdete vedle nadpisu v reklamním banneru, tak si nás přidejte a můžete se ptát i přes icq. Co nám psát? To stejné co na email, chceteli požádat o výměnu ikonku/banneru nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně seriálu Ulice či našeho webu, tak nám pište. Samozřejmě náš email zůstává nadále, takže pokud nechcete, tak si nás mezi přátelé nepřidávejte a stále nám pište přes email, záleží pouze na vás.

ICQ může také sloužit fanclubákům, kteří mi přes tento komunikační prostředek můžou posílat například fotky nebo sudoku atd. Tak neváhejte a přidejte si naše číslo mezi oblíbené. Protože opravdu chceme jít s dobou tak do budoucna plánují také facebook a vlastní chatovou místnost nebo také vlastní fotogalerii, kde by naše fotky pěkně seřezané, ale toto všechno je zatím budoucnost jak velká to opravdu nevím, můžou to být týdny nebo i měsíce.

Stále se můžete bavit s našim webem. Nezapomeňte, že nově pro vás celé léto připravuji info servis o nové sezóně seriálu Ulice, stále také můžete navštěvovat náš letní web, který je stále aktualizován a ještě celé léto bude, tak se bavte například při skládání puzzlý nebo při čtení vtip atd. Zkrátka v létě by jste se nudit neměli, tak proč se nezabavit s námi.... "Je léto - bavte se s námi."

Zpět