Od března bude Nova Cinema vysílat Ulici od samého začátku

16.02.2010 16:49

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Nov2008//439286.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pro všechny věrné diváky seriálu Ulice má dobrou zprávu televize Nova Cinema - filmový kanál, který patří pod TV Nova. Od března bude totiž Nova Cinema vysílat seriál Ulice a to od samého začátku, tedy od prvního dílu, tyto díly si můžete připomenout i na nova.cz, kde jsou zdarma ke shlédnutí, ale přeci jen, televizní kvalita a internetová kvalita je jiná a vždy je lepší dívat se na televizi, než na počítač, určitě je to skvělá zpráva pro věrné fanoušky seriálu Ulice.

Kdo se tedy chce vrátit díky Ulice o pět let zpět, tak může od 1. března 2010 díky Nova Cinema. Seriál Ulice poběží na tomto filmovém kanálu od pondělí do čtvrtka, tedy každý všední den kromě pátku a to vždy od 16:55 hodin. Vyjímkou je jen první vysílání Ulice a to v pondělí 1. března, kdy seriál odstartuje již v 16:35 a důvod? 1.3. 2010 bude totiž vysílán úvodní film k seriálu Ulice, kde se nám představí snad všechny známé postavy z první sezóny.

Některé postavy zůstali do dnes. Od úterý 2. března poběží Ulice od prvního dílu vždy v 16:55. Po ty nejvěrnější diváky Ulice, kteří bez tohoto seriálu prostě nemůžou být mám několik infomrací o vysílání Ulice. Premiérově díly můžete sledovat na TV Nova každý všední den v 18:30, třetí sezónu Ulice vysílá slovenská TV Doma a to každý všední den v podvečer (od března pouze v poledne) a od března se můžete těšit na Nova Cinama na Ulici od prvního dílu. Dále pak můžete sledovat Ulici na internetu a to na nova.cz

Pokud by jste o vysílání Ulice již neměli přehled, tak nezoufejte. U nás na webu existuje rubrika Program, kde zatím můžete vidět přesné časy vysílání Ulice na TV Nova a TV Doma, nově v této rubrice budete mít přehled o vysílání Ulice i na Nova Cinema. Takže nezapomeňte, již od 1. března 2010 seriál Ulice i na Nova Cinema.

Zpět