Oficiální web Ulice nabízí opět něco nového

12.03.2009 22:36

Kuba

Náš web ulice.wbs.cz je pouze neoficiální web seriálu Ulice. Jsme tedy spíš informativní web a když náš web je neoficiální, tak musí existovat i nějaký oficiální web seriálu a také, že existuje. Snad mezi námi není nikdo, kdo by ho neznal, ale možná jen přeci se někdo najde, kdo o webu ulice.nova.cz nikdy neslyšel. Tento web slouží jako oficiální stránky seriálu Ulice, najdete tam spoustu zajímavostí, článků, rozhovorů i soutěží a web se stále rozrůstá o novinky, jedna další novinka odstartovala dnes.

Velkou novinkou, která funguje již několik měsíců jsou videa, která jsou natočena přímo pro web ulice.nova.cz. Jsou to záběry, které se nevešly do televize a tak je tvůrci umísťují na web, podle mě, je to skvělé a tuto již starší novinku chválím. Pytel se roztrhl také se soutěžemi, které jste na webu dříve viděl nemohli. A v posledních několika měsících jste si mohli zahrát třeba pexeso nebo jste chytali holky pro Matěje a nyní ještě stále můžete hrát fotbalovou hru, kde chytáte míče do brány a čím více míčů chytnete, tím máte více bodů a tím pak větší pravděpodobnost, že se dostanete na natáčení a na místa, kde se točí Ulice.

A nyní je tady další velká novinka. Každý týden na webu probíhá online chat s hvědou Ulice, o těchto chatech vás pravidelně informujeme i na našem webu, aby jste na chat nezapoměli. A od dnešního dne funguje další novinky a prostřednictvím ní se můžete zeptat hvězd Ulice. Novinka se jmenuje Zeptej se Ulice a vy můžete na email zeptejseulice@nova.cz pokládat otázky dvoum hercům z Ulice. Jedná se o Kubu Štáfka (Matěj Jordán) a Ondru Pavelku (Olda Farský). Oba herci spolu s Michalem Reitlerem vám pak budou odpovídat pomocí videa, které bude natočeno jen pro vaše rozhovory. Do emailu uveďte také jméno a bydliště, aby herci mohli odpověděť přímo vám, kteří jste otázky položili.

Ptát se můžete na co jen chcete. Je to stejné, jako kdyby jste se ptali na online chatu, akorát vám odpvoěď přijde později a to prostřednictvím videa, je to tedy velký důkaz, že herci opravdu odpovídají sami. Ptát se můžete do středy 18. března 2009. Tak se opravdu ptejte, tato příležitost je velice zajímavá a já ji rozhodně využiji.

Zpět