Oficiální web Ulice spustil letní soutěž

01.07.2009 13:59

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jul2009//524888.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Oficiální web seriálu Ulice ulice.nova.cz právě dnes spustil velkou letní soutěž nazvanou Letní kvíz, se kterým se můžete dostat do ateliérů Ulice, kde pro vás kromě prohlídky ateliérů bude čekat také jedno velké překvapení, takže zkusit si kvíz na webu ulice.nova.cz se určitě vyplatí, otázky jsou jednoduché, stačí trochu zavzpomínat, popřípadě si připomenout některé starší díly ve videoarchivu TV Nova.

Velký letní kvíz bude na webu probíhat celé léto a bude rozděleno do dvou částí. První část začala dnes a bude trvat do 28. července 2009, druhá část pak začne 5. srpna 2009 a skončí 1. září 2009. Odpovídat na otázky je úplně jednoduché, stačí na webu ulice.nova.cz zaškrtnout správné odpovědi. Každý týden budou na webu nové otázky, vždy pět a vy budete mít týden na to, aby jste správně odpověděli na otázky, čím více otázek budete mít zodpovězeno tím líp. Protože na konci soutěže pak budete mít více bodů.

Souže se mohou zúčastnit pouze registrovaní návštěvníci stránek nova.cz. První otázky se týkají hlavně začátcích v Ulici, ale správně na ně může zodpovědět jen ten, kdo sleduje Ulici od začátku, jinak by jste asi těžko věděli například to, co dostala Lída k narozeninám od Oldy, jsou to narozeniny, které měla v první sezóně. Nebo do koho byl zamilován Lumír Nykl ještě před Světlanou. Další otázky najdete na ulice.nova.cz pokud neznáte odpověď, tak si zkuste přehrát starší díly Ulice.

Pokud si tedy chcete zasoutěžit, tak určitě navštivte oficiální web Ulice ulice.nova.cz. Letní kvíz je pro vás připraven. Také nezapomeňte, že i náš web má velkou letní soutěž o ceny. Zahrajte si prázdninové pexeso a získejte skvělé ceny, naše soutěž probíhá celé léto a rozhodně se u ní zabavíte a také procvičíte mozkové závity.

Zpět