Online chat s Gábinou měl úspěch

28.06.2009 14:03

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Apr2009//28156-web-ec94ff.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

To co se teď děje na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz se ještě nestalo. Online chat s herečkou Anetou Krejčíkovou, která v Ulici hraje Gábinu Pumrovou byl tak úspěšný a přišlo tolik otázek, že se tvůrci s Anetou domluvili na pokračování online chatu. První část, kdy Aneta s vámi online chatovala byla ve čtvrtek 25. června 2009 hned po skončení seriálu Ulice, tedy v 19:30 a na druhou část chatu se můžete těšit již zítra.

Herečka Aneta Krejčíková si s vámi ve čtvrtek začala povídat již v 19:30 a chat skončil před desátou hodinou večerní. Aneta si tedy přes internet s vámi povídali dva a půl hodiny, vydřžela opravdu hodně dlouho a vy také. Na chatu s Anetou se vám moc líbilo, svědčí o tom také zajímavé otázky, které jste ji pokládali a Anetu chat s vámi také moc bavil, prozradila to i v samotném chatu.

Na jaké otázky Aneta (Gábina) odpovídala? Ptali jste se hodně, na volný čas, na Hynka, na "miminko" které čeká, tedy Gábina čeká miminko ne Aneta. Prozradila i to, jak se dostala do Ulice nebo to jaký je její otec. Dozvědět jsme se mohli i to, že Aneta kouří cigarety. Aneta se dokonce nenechala nachytat na vědomostní otázku, takže i když je přirodní blondýnka, tak vědomosti má. A odpovídala na další otázky, které si můžete přečíst na ulice.nova.cz v sekci Rozhovory.

Nenechte si tedy ujít pokračování tohoto opravdu speicálního chatu. Proč speciální? Protože ještě žádný herec z Ulice si s vámi nepovídal pár dní po sobě. Aneta Krejčíková je opravdu první, takže pokud si nechcete nechat ujít online chat, tak přijďte zítra, tj. v pondělí 29. června 2009 ve 12 hodin na oficiální web Ulice ulice.nova.cz. Pokládat otázky už můžete samozřejmě teď.

Zpět