Osvald z Lucie, postrach ulice mluvil o své nemoci

30.10.2009 18:50

Kuba>

https://cs-cz.facebook.com/profile/pic.php?uid=AAAAAQAQFuDEsVASDAVO0zRF54qfTgAAAA_qdQKyiMHIwzMdEbjvWt3VObrázek “https://www.serienoldies.de/images3/luzie_oswald1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Herec Michal Hofbauer, který se nejvíce proslavil jako uličník Osvald z filmu Lucie, postrach ulice a v dalších filmových hitech většinou pro děti ve středu veřejně promluvil o své nemoci a to v pořadu TV Prima TopStar magazín, ve kterém byl rozhovor právě s hercem Michalem Hofbauerem, který se znovu postavil před kameru a to přímo v seriálu Ulice, kde začal hrát štamgastu Rockyho. A možná se jeho malá rolička postupně bude i rozvíjet. To uvidíme časem.

„Fakt nikdo nevěděl, co s tím, když vám naroste takový nádůrek. Takže nakonec jsem skončil na té onkologii, mám za sebou 36 ozářek, přišel jsem o sliny, v tu chvíli jsem přišel o zuby a o částečnou imunitu - ale beru to optimisticky," prozrdil ve středu v rozhovoru Michal Hofbauer. I přes těžkou nemoc a složitou operaci, do které se žádný lékař nechtěl pustit se pan Hofbauer snaží žít dobrý život a i když má plný invalidní důvod, tak se vrátil před kamery, je to pro něj takové odreagování.

Michala Hofbauera můžete vidět v seriálu Ulice, kde hraje Rockyho. Nejčastěji tuto postavu můžete vidět v hospodě u Henryho, hraje totiž štamgastu a za tuto roli je moc rád, natáčení ho moc baví a v Ulici je skvělý tým, se kterým se skvěle spolupracuje. Pokud se chcete podívat na rozhovor s Michalem Hofbauerem v TopStar Magazínu, tak se podívejte na video pod článkem, ve videu je ale celý díl, rozhovor s panem Hofbauerem začíná v desáté minute přehrávání videa.

Zpět