Pavel Kříž bude hrát v novém seriálu

06.08.2009 11:53

Kuba

Obrázek “https://media.super.cz/463/134637-600x450-9aogz.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Herec Pavel Kříž, který se do povědomí diváků zapsal jako Štěpán Šafránek z velmi populárních básníků bude hrát v novém česko-slovenském seriálu. Diváci herce Pavla Kříže znají také jako Petra Boháče, který dlouhou dobu "vládl" Ulici jako jedna z hlavních postav. Naposledy se v Ulici objevil loni na Vánoce, ale na vlastní žádost kvůli onomocnění cukrovkou seriál opustil. Jen připomínám, že seriálový Petr Boháč byl ředitelem Království hraček, později však spadl na úplné dno a stal se zněj popelář, který se rád napije alkoholu.

Nyní se tento herec rozhodl opět přijat nabídka na filmování a přijal nabídku od slovenské televize Joj, která připravuje nový seriál o ženské věznici a Pavel Kříž si zahaje přímo ředitele věznice. „Nijak zvlášť jsem se na roli nepřipravoval, myslím, že to nebylo nutné. U role ředitele je jedno, jestli řídíte věznici, mlékárenský podnik nebo ministerský úřad," prozradil Kríž super.cz.

A jak se herci natáčí v takovém prostředí jako je vězení? „Už jsem ve vězení jednou točil a je to trochu depresivní. A doufám, že se tam jako normální člověk nikdy nedostanu," dodová herec pro super.cz. Tento slovenský seriál se bude vysílat také v Čechách, protože se jedná o česko-slovenský seriál, který se. Seriál bude vysílat konkurenční digitální televize TV Barrandov. Seriál se, ale natáčí pouze na Slovensku, proto musí Pavel Kříž na natáčení dojíždět.

Spousta diváků by si přálo, aby se Pavel Kříž coby Petr Boháč opět vrátil do Ulice. Jak už jsem napsal, tak Pavel Kříž spolupraci s Ulici ukončil sám, kvůli nemoci. Produkce seriálu s ním tedy už moc nepočítá pro další natáčení, jak v jednom rozhovoru prozradil producent seriálu, tak Petr Boháč si prošel již tolika příběhy, že už by byla nuda začínat s ním nový příběh. Ale říká se, že nikdy neříkej nikdy, takže je klidně možné, že se třeba v Ulici opět někdy objeví.

zdroj: super.cz

Zpět