Pavel Rímský ve Snídani s Novou

18.05.2009 22:08

Kuba

Obrázek “https://www.nova.cz/Nova/archive/images/24493-web-f57362.T1211201158.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vynikají herec s velice charismatickýcm a podmanivým hlasem, to je herec Pavel Rimský. Nic vám jméno neříká? Jeho otec byl slavný divadelný režisér i on sám se tedy uchytl v divadle, ovšem jako herec. Díky svému hlasu se hodně objevuje v dabingu, kromě divadla se objevuje i v televizi, například v Pojišťovně štěstí či Ulici. Syn Pavla Rímského se jmenuje Kryštof Rímský a je také herec, dokonce spolu hrají v Ulici. Už víte o jakého herce se jedná? Ještě ne.... V Ulici se hodně "proslavil" v dílech, které jste mohli vidět za posledních 14 dní.

Teď už určitě vědí všichni, kteří pana Rímského podle hereckého jména neznají. Ano Pavel Rímský v Ulici hraje Vladimíra Kukačku a toto jméno vám určitě představovat nemusím. Zahrál si hlavní roli při tématu Stalking v Ulici. Nyní ho zatkla policie za únos Jitky a Lídy. Herec Pavel Rímský se objeví ve Snídani s Novou a hlavní řeč bude samozřejmě o Ulici a to hlavně o již zmíněném Stalkingu v Ulici.

Dovzíte se tak určitě to, jak se herci takové dramatické scény natáčely. Určitě to nebylo nic lehkého, ale říká se, že hrát záporáka je daleko lepší než hrát kladnou postavu. Ovšem kvůli této roli nemá pana Rímského rádo hodně lidí. Všichni se prostě hodně vžijí do seriálu, ale ve skutečnosti je pan Rímský velice milý pán, o tom se budete moci přesvědčit i zítra ráno.

Takže pokud si ráno přivstanete a zapnete si TV Nova, tak se určitě dívejte na Snídani s Novou, těšit se můžete na herce Pavla Rímsého, který v Ulici hraje Vladimíra Kukačku. Nemusíte vstávat již za minutu šest, stačí když si přivstanete na 8:20, kdy bude probíhat rozhovor s hercem. Pokud i tak se nemůžete dívat, tak nezoufejte, celý rozhovor si pak budete moci přehrát ve videoarchivu na nova.cz.

 

Zpět