Po několika měsících nový vzhled

26.05.2008 18:02

Kuba

Provozovatel našeho webu www.websnadno.cz včera udělal malé změny. Některé se týkají i vás, jako například nové barvy pro weby. Nebo více místa pro fotky atd. Jednu z nových barev jsem si vybral i já a rozhodl jsem se, že tuhle barvu chci na webu. Ale protože tenhle web je i váš, tak proč by jste si o změny nemohli rozhodnout vy sami. Celé odpoledne až do večerních hodin jsem dal na hlavní stránku anketu, jestli zde chcete mít tento vzhled, který je právě na webu, pro porovnání, jsem ještě před anketou dal tenhle vzhled na náš druhý web www.dilyulice.wbs.cz.

Jsem rád, že jste se rozhodli pro změnu vzhledu, starý vzhled už byl docela starý a byl hodně tmavý, tento vzhled náš web prosvětlil, takže změna je určitě k lepšímu, touhle změnou prošel i již zmiňovaný druhý web dilyulice.wbs.cz.

Ovšem tento nový vzhled zde zůstane pouze do srpna, pak budou nějaké změny, ale víc vám prozradím až v sobotu 1. června, takže určitě v sobotu navštivte náš web, aby jste se dozvěděli o několika změnách na našem webu. .

Zpět