Podpořit své oblíbence v Anno 2009 můžete už jen tři dny

13.02.2010 10:28

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Jan2010//590501.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Stále můžete hlasovat pro své oblíbence z TV Nova v anketě Anno 2009. Samozřejmě určitě hlasujete nejvíce pro seriál Ulice a její herce a herečky, musíme svůj oblíbený seriál plně podpořovat, takže určitě hlasujte, moc času už na to nemáte, hlasování v "novácké" anketě Anno 2009 bude ukončeno již za tři dny, tj. v úterý 16. února 2010, poslední hlasy můžete poslat do 12 hodin. Pokud tedy hlasujete přes formulář na nova.cz tak i z dneškem můžete poslat ještě čtyři hlasy.

Pokud jste hlasovali pomocí kupónu, který jste mohli najít ve vybraných periodikách, tak touto formou bylo hlasování již ukončeno, pokud jste totiž kupón neodeslali poštou do 10.2. 2010, tak teď už ho posílat nemusíte, protože hlasování touto formou skončilo právě 10. února. Nemění se nic na tom, že stále můžete hlasovat přes dvě další formy, které jsou také nejčastější, první je již zmiňovaná přes hlasovácí formulář, který najdete na nova.cz nebo pomocí SMS zpráv, u obou variant máte čas už jen do úterý 16.2. 2010.

Výsledky hlasování můžete sledovat v přímém přenosu, který bude příští sobotu, tedy 20. února 2010. Zábavný program Anno 2009 začíná přesně ve 20 hodin a moderátorem bude jeden z nejlepších moderátorů u nás Leoš Mareš. O tomto přímém přenosu vás budeme ještě informovat, takže na něj určitě nezapomenete. Na závěr ještě malá nápověda, pokud jste ještě nehlasovali pro seriál Ulice, tak jak tak můžete učinit.

SMS pro seriál Ulice:

ANO P ULICE ORDINACE JUDO
(odeslat na číslo: 906 06 09)

nezapomeňte, že v SMS vždy musíte uvést tři pořady, takže Ulici a další dva libovolné, podle toho, v jakém pořadí pořad uvedete dostane pořad bodů. Například v našem příkladu by Ulice dostala tři body, Ordinace dva body a Občanské judo jeden bod.

SMS pro herečky Ulice:

ANO Z MACIUCHOVA SVOBODOVA TOMICOVA
(odeslat na číslo: 906 06 09)

v této kategorii platí to stejné co u pořadů, vždy musíte uvést tři jména a nemusí to být jen hvězdy z Ulice, můžete dát hlas někomu z Ulice a dalších místech z jiného seriálu či pořadu TV Nova.

SMS pro herce Ulice:

ANO M HRUSINSKY PAVELKA SVOBODAV

v této kategorii platí to stejné co u pořadů, vždy musíte uvést tři jména a nemusí to být jen hvězdy z Ulice, můžete dát hlas někomu z Ulice a dalších místech z jiného seriálu či pořadu TV Nova.

Hlasování na webu nova.cz:

Více informací získat zde

Zpět