POZOR! Ulice vyhlašuje konkurz na tři nové role

30.11.2009 18:31

Kuba>

Velká šance pro vás! Seriál Ulice posiluje svůj typ a do velké "uliční" rodiny přijme tři nové postavy, které se v seriálu Ulice objeví již příští rok. V seriálu si zahrát můžete kdokoliv, stačí jen, když splňujete jednoduché podmínky, přijdete na konkurz, ten vyhrajete a šup, už hrajete v Ulici mezi svými oblíbenými hrdiny. Tvůrci Ulice tak dává šanci každému, kdo má chuť a čas zapojit se do tak velkého seriálu jako je právně nekonečný seriál Ulice.

Tvůrci Ulice hledají tři typy lidí. Dvě dívky, které buď mají přímo 13, 14 let nebo na tento věk vypadají. Můžete tedy být i starší nebo i mladší. Například taková Patricie Solaříková je mnohem starší než Tereza Jordánová. Ale to není vše, tvůrci dále hledají chlapce, ten musí mít buď 14 let, nebo na 14 let vypadat. Šanci zahrát si v Ulici tak mají dívky i chlapci a to v takové cílové skupině, o kterou bude určitě největší zájem, protože právě takových mladších diváků by si nejraději v Ulici zahrálo.

A koho by jste hráli? Dvě výherkyně konkurzu by si zahráli sestry ve věku 13 a 14 let, tyto dívky by hrály nevlastní dcery Báry Jordánové, kterou hraje Tereza Brodská. Chlapec, který by v seriálu měl 14 let pak bude hrát v úplně nové rodině, která se v Ulici příští rok objeví. Věk je tedy jediná podmínka, kterou musíte splnit. Dále, ale musíte mít chuť a také čas na natáčení. Nesmíte zapomenout, že Ulice se natáčí skoro každý den a skoro vždy hned od brzkého rána, natáčecí den musíte skloubit se školou a učit se hromadu textu.

Máte na to zahrát si v seriálu? Pokud si myslíte, že tůvrci hledají právě vás, tak přijďte na casting Ulice, která se koná v sobotu 12. prosince 2009 mezi 8:00 a 17:00 v Kulturním centru Vltavská, Bubenského 1, Praha 7, stanice metra Vltavská. Nezapomeńte sebou na casting vzít také svého zákonného zástupce, stačí jednoho z rodičů. Nemusíte vyplňovat žádnou přihlášku, stačí prostě jen přijí. Náš web vám samozřejmě všem drží palce.

Na závěr ještě malý postřech. Z tohoto článku to totiž vypadá, že Bára Jordánová bude mít v Ulici konečně partnera a ještě k tomu partnera, který má již dvě dcery. Je jasné, že Bářin nový partner bude úplně nová postava, protože žádná postava v Ulici nemá dvě dcery v takovém věku, jaké tvůrci Ulice hledají pro svůj seriál.

ulice.nova.cz

Zpět