Připomeňte si pilotní díly k Ulici na internetu na nova.cz

18.11.2009 19:42

Kuba>

Obrázek “https://nd01.blog.cz/487/832/011130a8b0_43964618_o2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Všichni určitě moc dobře víte, že všechny díly seriálu Ulice si můžete přehrát ve velkém videoarchivu na nova.cz. A to dokonce díly, které byly vysílány před pár okamžiky. Například již teď si můžete na nova.cz/ulice přehrát celý dnešní díl. Nestihnete-li tedy dívat na Ulici v premiéře v televizi, tak nemusíte zoufat, stačí navštívit web nova.cz a tam si celý díl můžete přehrát a to kdykoliv, všechny díly ve videoarchivu totiž zůstávají a to napořád.

A pokud si chcete zavzpomínat i na starší díly seriálu Ulice, tak to také můžete. Na webu nova.cz totiž najdete všechny díly seriálu Ulice a to od prvního dílu až po ten aktuální. Takže pokud si chcete připomenout třeba první díl, tak to klidně můžete, první díl si můžete přehrát zde. A ten poslední, tedy dnešní zase zde. Je to tak jednoduché, tak určitě navštivte nova.cz a tam si jen přehrávejte díly seriálu Ulice.

To co jsem napsal všichni určitě moc dobře víte, ale možná nevíte, že na nova.cz najdete kromě klasických dílů Ulice, také pilotní filmy k seriálu a také speciály, jako například silvestrovský. Tyto pilotní filmy totiž na webu až donedávna nebyly, ale protože diváci stále hledali například Zlatou mušku, tak se tvůrci Ulice rozhodli, že i tyto díly Ulice na web dají, zatím jste ve videoarchivu mohli najít jen Velkou trojku (pilot ke čtvrté sezóně seriálu Ulice). Nyní tam najdete všechny.

Díl, po kterém diváci opravdu zoufale volali byl ten úplně první, tedy spíše nultý, byl to asi 50minutý pilotní díl k seriálu Ulice, tedy k první sezóně, v toto dílu jsme se mohli seznámit skoro se všemi rodinami, které v Ulici začínali, některé zůstali až do dnes. Tento pilotní díl si můžete přehrát zde. Pilotní díl ke druhé sezóně, který neměl žádný název, byl to prostě jen díl s číslem 215 si přehrejte zde. Velmi oblíbený pilotní díl ke třetí sezóně, který se jmenoval Zlatá muška v hlavní roli s Hanou Maciuchovou a Rudoflem Hrušinským si zase můžete přehrát zde.

Populární se také stal dětský film Velká trojka (pilot ke čtvrté sezóně), film se stal tak populární, že se úspěchem promítal také na dětských festivalech a dokonce bojoval o ocenění. Tento díl v archivu je již delší dobu, tak si ho můžete přehrát zde. A to je vše, více pilotů nebylo, bohužel k páté sezóně, které běží zrovna teď žádný pilot natočený nebyl. V archivu si, ale můžete přehrát ještě silvestrovský speciál z roku 2007, tím provázela Vilma Nyklová ze své večerky, tak pokud se chcete pobavit na humornými scénkami, kdy se hercům něco nepovedlo, tak se podívejte zde, přeji všem pěknou podívanou.

Zpět