Příští týden uvidíte (10. týden)

28.02.2009 13:39

Kuba

Je tady již desáté vydání našeho týdeníku Příští týden uvidíte v roce 2009 a jako v každém vydání, tak i v tomto si postupně rozebereme každý den, tedy dny od pondělí do pátku, kdy můžete v televizi sledovat seriál Ulice a dozvíte se toho opět hodně, protože v Ulici se toho děje hodně každý den, v každém díle, každou minutu. Takže jdeme na to.

V pondělí budou na nohou všichni Nekoneční, děda Boris je hold živel a před ničím se nezastaví, zatím stačí, když před ním členové rodiny schovají peněženky a zamknou lednici, ale co bude dál?... To otec Boris má své problémy, docházejí peníze a on musí uživit rodinu, přijme tedy nabídku Vasila na hru v kartách, při které si může vydělat opravdu velký balík peněz, zvládne to?... Podívat se můžeme i na to, jak se žije Saše, Kamilovi a jeho otce v jendé domácnosti a rozhodně Saša to nebude mít vůbec lehké... Fotbalový tým v neděli prohraje a to o dost gólu, každý bude přemýšlet kdo dělal chybu, Pepan, který pustil snad každý gól nebo Hynek, který si dal vlastňáka? Chtělo by to zkušeného trenéra.... Nezapomeňte se dívat v pondělí na Ulici a uvidíte toho mnohem víc.

V úterý
se do své nové funkce pustí pan Pešek, stane se trenérem fotbalového týmu Ulice a začne hned z ostra, protože celý tým potřebuje tvrdou vojnu, pronajme si ve škole tělocvičnu a tam se bude cvičit, Pešek tak přijde i na jiné myšlenky.... Holky se již dozví, že si Gábina něco začala s Hynkem, to přeci sami chtěli, ale také chtěli, aby Hynkovi pak zlomili srdce, to ale nechce Gábina, ta se do Hynka totiž zamilovala... U Bařinků to vře, pro Kamila se v podstatě nic nezměnilo, na svého otce je již zvyklý, ale co Saša, ta na takové způsoby života není zvyklá, co se s tím dá ale dělat, chce to pořádný plán.... I v úterý se vysílá Ulice, tak se dívejte.

Ve středu se začne plnit plán, který vymyslel kapitán Bařinka, zprvu to vypadá jako geniální nápad, origiální rozpis je skvělý, ale kapitán Bařinka to moc nedomyslel pro své dobro, podle rozpisu totiž přijde o své oblíbené činnosti, které teď bude vykonávat Kamil, jeho otec se tedy začne plést do Kamilových činností a to nedopadne dobře.... Objeví se opět Sochor, který je v Ulici spokojen, u Pepana a u Simony se mu líbí, žádná práce a do hospody blízko, to je pohodička a Pepanovi dává rady, jak se chovat u soudu, který se blíží... Gábina je šťastná, je zamilovaná do Hynka, ale Hynek z toho má vrásky na čele, moc dobře ví, že vztah mezi učitelem a studentkou není vhodný... I středeční díl bude veliec zajímavý, tak si ho nenechte ujít.

Ve čtvrtek
bude mít "bobky" Hynek, Lenka jako ředitelka školy přijde do hodiny tělocviku na hospitaci, největší strach bude mít Hynek z toho, aby Lenka nepoznala co je mezi ním a Gábina, vše zvládl skvěle, teď ještě uklidnit Gábinu, aby všude nerozkřikovala co spolu mají... Vztah mezi Zuzanou a Hrihorijem nevypadá dobře, Hrihorij má strach a tak se před Zuzanou skrývá, míso toho aby s ní byl doma chodí pryč, má prostě strach z nemoci, kterou má Zuzana... Pepan se vrací od soudu spokojený a jde to hned oslavit k Henrymu, ale nenapadne ho, že by se mohl ozvat Simoně a Sochorovi, kteří na něho čekají, jaké pro ně bude překvapení, když ho místo ve vězení najdou v hospodě. Do vězení nepůjde, ale pokuty se nevyhne... Tak se určitě dívejte i ve čtvrtek na Ulici.

V pátek se u Pavliců začne šetřit. Pokud je velká a peněz málo, Simona se pustí naplno do rodinného rozpočtu a Pepan ten bude moci týdně utratit pouze 200 Kč, víc ani korunu. Bude se hodit, když u Pavliců ještě nějaký čas zústane Sochor a něco málo bude přispívat do domácnosti... Kam zmizel Vladimír? To je otázka, kterou si bude pokládat Jitka, nikdo o něm neví, ani v práci. Jitka by mohla být ráda, že je o něj klid, ale začíná mít strach, aby si Vladimír kvůli ní něco neudělal... Zuzana bude mít drobný pracovní úraz, u jiného člověka by to byla pouze banalita, ale u člověka s takovou nemocí, jakou má Zuzana to nebude jen tak lehké. A celá firma se zděsí, když zjistí, jakou má Zuzana nemoc... Páteční díl bude velice zajímavý, proto si ho určitě nenechte ujít.

Rozhodně se máte na co těšit, příští týden toho v Ulici bude tolik, že sami budete mít problém zapomatovat si vše, co se děje. Takže pozorně sledujte každý díl, od pondělí do pátku vždy v 18:30 ať je u vás zaplá TV Nova. Těším se opět na příští víkend, kdy vám přinesu další vydání našeho pravidelného týdeníku.

Zpět