Příští týden uvidíte (11. týden)

08.03.2009 13:38

Kuba

Vychází další číslo našeho pravidelného týdeníku příští týden. V tomto měsíce vychází poprvé a v dnešním čísle se podíváme již na 11. týden v tomto roce. Čas opravdu letí jako splašený a v Ulici se toho děje tolik, že by mohla být denně i delší, ale čas vyhovuje, pravidelný čas má i tento týdeník, ne čas ale spíše den, vychází vždy o víkendu, tentokrát v neděli, tak se jdeme podívat co bude v Ulici příští týden.

V pondělí bude pěkne veselo nebo spíše smutno v pekařství u Stárka. Nyklová a Růža mají velký strach a nevědí co dělat, bojí se, že jsem všichni nakaženi virem HIV, tedy všichni co se kdy podívali na Zuzanu, tu musí Stárek bohužel vyhodit. Je přesvědčený, že kdyby se zákazníci dozvěděli kdo u něj pracuje, nebudou do pekařství chodit.... Elen Mrázová v případu Vlasimila Peška udělal další významný krok, našla člověka, který Peška zapsal do seznamu StBáků, Peškovi to ale zatím říci nechce.... Kukačka je schopný všeho aby získal zpět Jitku, vymyslel plán, že bude pohřešovaný a Jitka tak bude mít strach co se s ním stalo, má to vymyšlené dobře, ale na Jitku nemá.... Dívejte se v pondělí a uvidíte více.

V úterý už toho má Jitka dost, po schůzce s Vladimírem ji došly nervy, obrátí se tak na Ingrid a ta ji pomůže, vše řekne Vasilovi a ten si na Kukačku se svoji gorilou počká a Kukačka dostane co proto, ovšem teď je oběť Kukačka a Jitka by ze záhadného zmlácení Kukačky mohla mít problémy s policií.... Hrihorij a Zuzana se rozhodnou odstěhovat se z Ulice, je to hlavně kvůli Nyklové, musejí to říct ještě Františkovi, aby se to nedozvěděl od někoho jiného... Josef Novák, to je jméno člověka, který nechal zapsat Vlasimila do seznamu StB, sám se objeví v hospodě a hraje, že jsou s Vlastou dávní kamarádi, má pro Vlastu ale zajímavou nabídku.... Opět velice napínavý víl sledujte již v úterý.

Ve středu se Miriam Hejlová sejde s Novákem, ten ji nabídne stejnou nabídku jako Vlastovi, chce peníze, když je dostane, zařídí aby Pešek byl nevinný, Miriam dokonce prozradí, že Pešek nikdy nedonášel, sám Novák si myslí, že je nikdo neslyší, ale Jarda Hejl tajně rozhovor nahrává a Miriam pak může přijít s potěšující nahrávkou za Vlastou, ten se ale naštve, že mu Miriam nevěřila a musela si jít pro důkaz k Novákovi... Na radnici se slaví, Lumír návrh o zrušení heren vyšel, ovšem zruší se všechno herny i ty Vasilovi, Lumír sám tuší, že bude zle až se to Vasil dozví... Nyklová, Habartová, Šmídová to jsou drbny první třídy, jejich hlavní téma v tomto týdnu, onemocnění virem HIV, řeští to ze všech stran a dokonce to vysypou i na Františka, ten ale za svou mámu bude bojovat a Zuzana se nevzdává.... Nezapomeňte si i ve středu zapnout Ulici.

Ve čtvrtek bude stávka v pekařství. Stávkovat bude Nyklová a Růža proti tomu, aby Stárek definitivně Zuzanu vyhodil, Zuzana se ale brání a Stárkovi dokonce pohrozí z obvinění z diskriminace. Stárek tedy bude muset Zuzanu v pekařství nechat a vymyslí jiný plán jak se ji zbavit, v jeho plánu bude důležitou roli hrát Nyklová, která bude muset jít do provozu a do obchodu bude muset jít Růža, to se Nyklové nelíbí ale nedá se nic dělat... Pepan fandí naplno svému fotbalovému týmu, Světlana by mohla sponzorovat nákup trumpet, ale to odmítne, to Pešek má jiné starosti, potřebuje útočníka, najde ho ve škole.... V Milénium se odehraje akční scéna vystřižená jako z filmu. Lumír bude muset z pravdou ven a Vasil by se tak měl dozvědět co bude s jeho hernou. Do všeho se vloží Stárek s geniálním nápadem a akční scéna z policií bude na světě... Toto si nemůžete nechat ujít, čtvrteční díl bude velice zajímavý.

V pátek se v policejní cele probudí Lumír a Světlana. Vasil zmizel, včas uprchl před policií a teď se někde ukrývá a už možná přemýšlí co s Lumírem. I Světlana se již dozví, že herna se zruší a moc dobře vím, že Lumorovi půjde o život... U Nekonečných bude život, chybí tu prostě hlavní část celé domácnosti - Kateřina. Už aby se vrátila z nemocnice, tam se pomalu zotavuje a Nekoneční se tak chystají na návrat maminky domů. I děda Boris se chystá. Kateřina bude vymýšlet bylinkovou léčbu podle starého bábina receptu... Do mužstva nastupuje Matěj Jordán, pomůže celému týmu? Pešek si je jistý, že ano. Oldovi se ale přichod Matěje moc nezamlouvá, Matěj se do družstva moc nehodí, je přeci jen mladý, plný elánu a ostatní jsou "starší." Matěje ale musí ještě někdo splnoletit a tak bude od pátku Matěj papírově plnoletý, však toho také hned bude využívat při objednávání piv.... Dívejte se i na poslední díl v příští týdnu, i páteční díl bude zajímavý.

A to je asi tak vše co se v Ulici odehraje. Nebojte uvidíte toho mnohem a mhohem více, toto je jen rekapitulace celého týdne a já jsem vám napsal jen to nejdůležitější co se v Ulici stane, tak se dívejte denně na váš oblíbený seriál a uvidíte mohem více a nezapomeňte Ulici posílat hlasy do ankety TýTý 2008.

Zpět