Příští týden uvidíte (12. týden)

15.03.2009 13:37

Kuba

Již po dvanácté vás vítám u pravidelného týdeníku příští týden uvidíte, kde se pravidelně každý víkend díváme na to, co se vše odehraje příští týden v Ulici a pěkně si zrekapitulujeme den po dni, kdy se vysílá Ulice, tedy dny od pondělí do pátku a ne jinak je tomu i tento víkend, tak se u svého počítače pěkně usaďte a pročtěte si na co se můžete těšit v příštím týdnu.

Pondělí následuje vždy po neděli a v neděli se v Ulici hraje fotbal, tedy fotbalový tým Ulice FC Hospoda. A v neděli na hřišti vystoupila nová posila Matěj Jordán a celý tým hned slaví úspěchy a Matěj se tak rázem stává hned velkou hvězdou v Ulici, jen Olda není šťastný, že by na Matěje žárlil?.... V pondělí končí všechny herny, které prošli hlasováním. Nová vyhláška o provozu heren byla schválena a Lumír za doprovodu starosty a novinářů oficiální ukončí hernu Milénium, tedy hernu jeho vlastní ženy, Lumír se tedy může pomalu bát Vasila, ale Lumír se nebojí a jen tak se nevzdá.... Kateřina se vrací z nemocnice zpět domů, všichni budou rádi, ale zároveň budou mít obavy. Kříšťálová koule je přeci rozbitá a řekne to někdo Kateřině? Sledujte pondělní díl a uvidíte jak Lumír zavírá hernu.

V úterý se u Nekonečných bude každý snažit, aby pomáhal Kateřině, rodina si musí více pomáhat a zapojí se každý, včetně dětí nebo dědy Borise, který připraví bylinkový lektvar pro Kateřinu... Lenka s Jardou již před časem přemýšleli o miminku a Lenka se pustí do toho, aby se plány staly skutečností, proto navštíví odborného lékaře, ten ji doporučí, aby ona i partner postoupili testům. Teď už stačí, aby Lenka opatrně řekla Jardovi, že i on musí na testy... Tak se dívejte i v úterý a kromě Nekonečných a Lenky uvidíte třeba i to, jak Světlana přemýšlí, že odejde od Lumíra, má už všeho dost...

Ve středu se plány Světlany uskuteční. Rozhodne se opustit Lumíra a odchází k Vráťovi, tam ale narazí. Zjistí, že Vráťa ji nikdo nemiloval a byl s ní jen pro svůj vlastní prospěch, co teď ale bude Světlana dělat? ... I její kamarádka Ingrid má problémy s muži, tedy s mužem, s Vasilem. Ten je nezvěstný, prostě zmizel a začíná policejní vyšetřování a je jasné, že policie bude vyslýchat všechny, kteří se kdy potkali s Vasilem, tedy i Ingrid.... Žádanka na vyšetření mužské plodnosti se k Jardovi dostane přes pana Peška, nikoliv přes Lenku, ale proč zrovna přes Peška? A jak se Jarda rozhodne? Sledujte také středeční díl aby vám nic neuniklo.

Ve čtvrtek se Jarda rozhodne podstoupit vyšetření na plodnost, i když se mu tam ze začátku moc nechce, ale co by neudělal pro Lenku. Ovšem Jarda do nemocnice nechce jít sám, tak sebou vezme svého kamaráda Bedřicha, jsou ale jen kamarádi, ale v nemocnici vypadají jako šťastný pár... Pepan je nešťastný, v bytě má stále Sochora, na krku velký dluh a ještě k tomu Simona. Nemá to lehké a to bude slavit svátek, oslaví to s Majdou, která zrovna má narozeniny, ale ukáže sse, že to nebyl moc dobrý nápad... U Ingrid v bytě probíhá policejní prohlídka, zdá se, že se Ingrid nemá čeho bát, ale pak si vzpomene na dárek od Vasila - pistol, kterou má schovanou doma.... Sledujte Ulici i ve čtvrtek a jako vždy se dozvíte mnohem více.

V pátek bude hodně přemýšlet Ingrid. Pistol se při domovní prohlídce nenašla a to jen díky její matce. Ovšem, Ingrid s matkou teď musí něco vyřešit, jak se zbavit pistole, kterou drží nelegálně. Ještě, že tu její paní Šmídová, kterou se o ztrátu pistole postará... Miriam je zklamaná, Vlastimil se na ní stále zlobí, za to, že mu nedůvěřovala a Miriam už neví co má dělat, aby si ji Vlasta více všímal, mohla by se stát členkou fotbalového týmu, tak by si ji Vlasta aspoň všiml.... Pepan vezme Majdu na projížďku na motorce, vidí je i Simona, ale je klidná. Sama totiž ví, že tato projížďka bude pro Pepana na dlouhou dobu poslední. Pepana čeká další velká rána v životě.... Tak se nezapomeňte dívat na Ulici i v pátek.

A to je vše, prozradil jsem vám co vím a to mohu. Další podrobnosti  najdete v sekci Aktuální díly a já se na vás budu těšit opět příští týden, kdy se podíváme na týden s číslem 13. a v článku vám prozradím třeba to jak se Pepan bude loučit se svou motorkou nebo to jak to bude probíhat mezi Miriam a Vlastou, tak si nenechte ujít i příští vydání tohoto článku.

Zpět