Příští týden uvidíte (13. týden)

22.03.2009 13:36

Kuba

Vítám vás u třináctého vydání našeho pravidelného týdeníku Příští týden uvidíte v tomto roce. Opět se spolu podíváme na přští týden v Ulici a myslím, že nemusím připomínat, že i v dalším týdnu bude v Ulici pěkně živo, tak jak to bývá každý týden, takže se pojďme podívat na ten týden s třináctkou, snad bude šťastná pro hrdiny našeho seriálu.

V pondělí bude pěkné dusno u Pavliců. Pepanovi málem utrhlo srdce, když mu Simona prodala jeho milovanou motorkou a ještě k tomu ji prodala Sochorovi. Je to sice Pepanův kámoš, ale už ho má plný zuby... Jitka je rozhodnuta vráti se zpět do svého bytu, ale Bára která se vrací z Brna Jitku ještě přemluví, aby u Jordánů na nějaký čas ještě zůstala. Ovšem všichni budou zaskočeni Jitčiným předvoláním na policii... Mezi Vlastou a Miriam to stále vypadá růžově, ještě k tomu přišel pan Pešek málem o hlas kvůli nedělnímu fotbalu. Na hlasu ale nezáleží, jak to mezi nimi dopadne? Že by se Miriam odstěhovala?.... Nezapomeňte sledovat Ulici v pondělí a dozvíte se mnohem více.

V úterý přijde Elen se skvělou zprávou, našla spisy, ve kterých je jasně napsáné, že kredity pan Peška jsou čisté. Vlastimil Pešek je tedy očistěn, nikdy nedonášel StB. Část Vlastimilových problémů je u konec, ale je tady ještě jeden velký problém, on a Miriam Hejlová.... Podíváme se opět také k Bařinkům, kde je stále pohoda. Bařinka starší i mladší si objednají pizzu a pár piv a jsou spokojeni, hlavně tedy Kamil. Ale co budou dělat, když přijde Saša s tím, že si můžou pronajmout byt? To už se Kamilovi od otce chtít nebude... Jitka, Lenka a Bára měli malou oslavičku, ráno se tedy bude špatně vstávat a to hlavně Jitce, která musí k výslechu na policii. Je totiž obviněna z objednávky násilí na Vladimíra. Tak se určitě dívejte i v úterý na Ulici.

Ve středu Vladimír Kukačka oznámí na schůzce s Lídou a s Monikou, že se chce jít léčit a Jitce se bude vyhýbat. O schůzku požádal sám Vladimír a obě Jitčiny dcery přišly. Zatímco Lída věří, že se Vladimír chce změnit, Monika mu moc nevěří. Ukáže teprve čas jestli to tento psychicky nemocný člověk myslí vážně.... Zdá se, že léčba rakoviny Kateřiny Nekonečná pomáhá a Katka se cítí mnohem lépe, ale před sebou má další složitou cestu, kterou bude muset zvládnout, čeká na ní šest cyků chemoterapie.... Kamil a Saša jsou rozhodnuti, že se odstěhují od kapitána Bařinky, ten je z toho nešťastný, společné bydlení mu vyhovuje. Když se tedy dozví, že se Kamil se Sašou odstěhují hned jak mu sundají sádru, tak začne přemýšlet nad skvělým plánem.... Tak se rozhodně dívejte i ve středu.

Ve čtvrtek se zrealituje plán, který vymyslel kapitán Bařinka, ovšem jak už to tak bývá, celý plán je vyzrazen a kapitán pochopí, že se choval dětinsky, když takový plán vymyslel. Se sádrou není žádná sranda si pohrávat a to pozná i kapitán Bařinka.... Procházka po minovém polic, takhle charakterizuje Stárek manželství Lumíra a Světlany a něco na tom pravdy určitě je. Lumír v Milénium narazí na vyhozeného barmana Vráťu, který si přijde pro výplatu a samozřejmě si neodpustí poznámky, hrozí, že vybuchne další mina... Kateřina absoluje první část chemoterapie, celá rodina se tedy musí postavit k této nemoci čelem. Všiczhni se rozhodnout, že budou pomáhat Kateřina a rozdělí si všechny úkoly, který Katka dělala, Boris tak bude nakupovat, Thea vařit a nejstarší Boris? Ten si chce vzít děti Boriska a Pepinu k sobě na víkend, všichni ale vědí, že toto spojení by nedopadlo dobře.... Nenechte si ujít i čtvrteční díl.

V pátek se u Nekonečných budou chystat na odjezd dětí, Kateřina potřebuje klid a toho se dá dosáhnout, jen když vyženou děti pryč, a tak si je děda Boris odveze k sobě, aby ale celý víkend proběhl hladce, tak s dětmi pojede raději i Thea, aby zabránila katastrofám, které by mohly nastat... Všichni vědí, jaké pokroky dělá fotbalový tým z Ulice, největší zásluhu na tom samozřejmě má hlavně pan Pešek coby trenér mužstva. FC Hospodě už chybý jen jediná věc, týmový pokřik. Na ten dojde právě v pátek... Barman Vráťa se opět vrací do Milénia pracovat, zásluhu na tom má Vasil, který celý podnik řídí na dálku. Světlana sice protestuje, ale nemůže nic dělat, stejně tak nic nezmůže Lumír.... Dívejte se na Ulici i v poslední pracovní den, tedy v pátek.

Jako každý týden, tak i ten příští končí Ulice v pátek, takže už se do našeho článku nic nevleze. Snad už jen rozloučení a malá ukázka toho, co vám prozradím za týden. Takže ve 14. týdnu se můžete těšit například na to jak dopadne FC Hospoda v nedělním zápase nebo to, jak Nyklová a Stárek bojují proti Zuzaně. Těším se na vás tedy opět za týden, pravděpodobně v neděli.

Zpět