Příští týden uvidíte (14. týden)

29.03.2009 13:35

Kuba

Dnes vás zdravím v posunuté hodině. Doufám, že už jste si všichni přetáhli hodinky o hodinu dopředu a pěkně jste se vyspali, když jste museli vstávat o hodinu dřív, ale pozivní je na tom to, že teď když se budeme dívat na Ulici, tak venku bude ještě světlo. A to je skvělé, nemyslíte? Ale jsme tady kvůli něčemu jinému, opět po týdnu se podíváme na další týden v Ulici a zrekapitulujeme co důležitého nás čeká, takže jdeme na to.

V pondělí hernu Milénium převezme nový vedoucí, Světlanu tak vymění barman Vráťa a rozhodně se svou novou funkcí nebude mazlit a Světlana, ta může jen koukat, co se to vše děje.... V pekařství se začne plánovat. Stárek vymyslí plán, jak Zuzanu dostat z pekařství, je si vědom toho, že pokud by se lidi dozvěděli o její nemoci, přestali by chodit do pekařství a tak se musí skvělý plán srealizovat, toho by se měla ujmout Nyklová.... FC Hospoda vyhrála víkendový zápas a postoupila tak do velikonočního turnaje, bez Peška by to asi nikdy nedokázali, takže Go, Hospoda, go! A držte palce i nadále... Nenechte si ujít Ulici hned v pondělí a uvidíte mnohem více.

V úterý se u Henryho bude slavit víkendové vítězství fotbalu. Hráči by si měli přivést své partnerky a tak jde Matěj pro Libušku, zažije ale šok, když mu dveře otevře Olda, dva kohouti na jednom bojišti, to nedopadne dobře a tak se začíná další boj o srdce Libušky... Gábina je do Hynka strašně zamilovaná a chtěla vztah konečně zveřejnit všem. To, ale nechce Hynek a tak se musí Gábina s Hynkem zatím schovávat u Hynka v bytě, jak to bude, ale dlouho? ... A je to tady! Plán na Zuzanu se může realizovat a tak se Stárek s Nyklovou začnou hádat, vše je ale jen tak nahrané, ovšem vypadá to, jako kdyby to Stárek myslel vážně, hádka skončí tím, že Nyklová musí do výroby a místo ní, půjde do prodeje Růža, boj se začal.... Proto si nenechte úterní díl ujít.

Ve středu se Zuzana dozví o plánu Stárka, vyslechne si rozhovor Stárka s Nyklovou a je ji vše jasné. Je tedy ve výhodě, protože zná všechny léčky, které by na ni měly být nastřaženy, i Zuzana tedy začne bojovat... U Stárků jsou neshody jen fingované, ale u Pavliců jsou doopravdy. Hlavně u Pepana, ten se na Simona stále zlobí, za to, že mu prodala jeho oblíbenou motorkou a také za to, že dostává tak malé "kapesné." Uvědomí si, že s jinou ženskou by se mu žilo rozhodně líp... Vztah Gábiny a Hynka vypadal velice slibně a skvěle se vyvíjel. Ve středu se ale začne trápit Gábina, objeví se někdo, kvůli komu půjde Gábina se žárlivou hlavou do Hynkova bytu... Nezapomeňte se dívat i ve středu a dozvíte se více.

Ve čtvrtek se Gábina s Hynkem budou na sebe opět usmívat, vše je zažehnáno, ale ne tak docela všechno. Gábina sama svůj vztah prozradí Tereze, Eliška a Kristýna se o vztahu dozví náhodou a rozhodnou se vše zdokumentovat... Thea je mírně nachlazené, v normálním případě to nic neznamená, ale ví, že i taková nachlazení by mohlo uškodit Kateřině, musí tedy vymyslet, kam odjede, aby se v klidu mohla léčit, nakonec přijme nabídku od Terezy a půjde se léčit jen přes chodbu... Pepan se Sochorem se na pár hodin stanou chůvou. Majda potřebuje vyzvednout ze školky a pohlídat Kačenku a toho se ujme Pepan a Sochor, ze školky tak rovnou zavítají do hospody, tam je zarazí Jarda Hejl, který je upozorní, že dítě do hospdoy nepatří, tak ji Sochor veme k Pavlicům do bytu, tam ale Kačenku objeví Simona a tohle nemůže dopadnout dobře... Tak se určitě dívejte i ve čtvrtek na Ulici.

V pátek se u Simony objeví Majda, aby přišla poděkovat za hlídání Kačenky, Simona je ale dost naštvaná a pro ránu nechodí daleko. Že by, Majda schytala jednu facku od Simony? ... Gábinu už utajované schůzky u Hynka v bytě nebaví, proto přemluví Hynka, aby si na víkend vyjeli do přírody za romnatikou, oba ale netuší, že Eliška a Kristýna pro ně chystají nemalé překvapení... Matěj a Tereza budou mít brzy narozeniny a stanou se tak konečně dospělými, jejich otec Tomáš tedy začne uvažovat, jaký dárek by jim udělal radost, v tom ale zjistí, že své děti, tak dobře nezná, hlavně Matěje. Až od Oldy se dozví, jaké aktivity má poslední dobou Matěj, že skvěle hraje fotbal a ještě se točí kolem sester Nekonečných, to bude Tomáš velice překvapený... Pokud se budete i v pátek dívat na Ulici, uvidíte toho mnohem více.

Určitě se tedy dívejte na Ulici každý všední den v 18:30 a hlavně si přetáhněte všechny hodiny, nebo se budete dívat na starý čas a Ulici propásnete. Těším se opět za týden, při dalším vydání pravidelného týdeníku Příští týden uvidíte, to se dozvíte například to, jak se blíží velikonoční fotbalový turnaj nebo finanční krizi u Nekonečných. Zabrousíme také do vztahu Gábiny a Hynka a podíváme se i na další postavy, takže opět za týden se těším.

Zpět