Příští týden uvidíte (15. týden)

04.04.2009 13:34

Kuba

Tento týden začal již nový měsíc a to aprílový měsíc duben. Já jsem si z vás nevystřelil, naštěstí ani tvůrci seriálu Ulice. Můžeme být tedy klidní.... Dnes je 4.4., pěkná datum a my se spolu můžeme podívat na článek, ve kterém si shrneme to nejdůležitější co se stane v Ulici již v 15. týdnu a budete toho opět hodně, blíží se velikonoční fotbalový zápas, takže budou i tréninky, pojďme se na to podívat.

V pondělí se Matěj Jordán bude opět snažit bojovat o srdce Libušky Nekonečné, ale moc se mu to nedaří, Libuška ho má ráda, ale trochu jinak, než třeba Oldu. Za to taková Thea má Matěje ráda úplně jinak, bohužel Matěj to vidí, Theu bere jako kamarádku... Simona by pro Pepana udělala vše, zvlášť teď, když moc dobře ví, že se na ni Pepan hodně zlobí, proto nakoupí fanouškovské rekvizity, aby byl Pepan na zápas "vyzbrojen".... Kristýna s Eliškou už pár dní vědí o vztahu Gábiny s Hynkem. V pondělí se to Gábina dozví, že už to kamárdky vědí, v podstatě se ji uleví, takhle to přeci chtěla.... Myslím, že pondělí bude v Ulici hodně zajímavé, tak se dívejte.

V úterý bude Hynek zoufalí. Gábina je šťastná, žě už někteří vědí o jejímu vztahu, ale Hynek nadšený není, přeci jen vztah je mezi učitelem a studentkou, půjde si tedy pro radu ke zkušeného Oldovi, poradí mu?.... Blíží se Velikonoce a snad všechny rodiny se na ně chystají, i u Nekonečných se na svátky chystají, cirkusácká rodina si je chystá po svém, budou trochu hlučné? Rozhodně nebudou klasické jako jinde... Pepan je rozhodnut vážně si promluvit se Simonou, ta ho ale překvapí něčím hodně zásadním a Pean? Ten bude v šoku.... Jak bude reagovat Pepan na překvápko od Simony? Dívejte se v úterý na Ulici a určitě se to dozvíte.

Ve středu bude hodně zamyšlený Pepan. Simona si vzala půjčku, aby mohli splatit Pepanův dluh u soudu, ale Pepan chtěl vztah ukončit, to přeci teď nemůže kvůli půjčce. Ale Pepan se stejně rozhodl, naštěstí je tu ještě Scohor a ten nedovolí, aby Pepan udělal nějakou hloupost... Lumír v práci usíná, není divu, když každou noc vyzvedává Světlana z baru. Je si tak aspoň jist, že jeho žena je v pořádku. Co ho ale netěší, je fakt, že Vasila ještě stále policie nenašla, stále se tedy může bát... Thea jde s mámou do nemocnice, ale sama to nezvládla, na psychiku je to opravdu těžké a zamávalo to i s takovým Borisem, takže se dalo čekat, že Thea to nezvládne, je ji to ale líto.... Dívejte se i ve středu a uvidíte mnohem víc.

Ve čtvrtek se u Nekonečných bude řešit "finanční krize." Dluží peníze pojišťovně a dluhy se musejí splácet, ale kde vzít peníze na dluh? Borise naštěstí napadne místo, kam by mohl zajít - do Milénia, posledně si tam vydělal slušný balík, ale teď je tam všechno trochu jinak... Blíží se termín fotbalového velikonečního utkání a tak se trénuje a to nejen na fotbal. Matěj s Oldou stále bojují o Libušku, ovšem Olda je zatím v klidu... Vasil se zatím stále skrývá před policií, ale i když je pryč, jeho herny musejí vydělávat a to bez automatů jde docela těžko. Jeden z Vasilových lidí si tak podá Lumíra, člověka, který by mohl něco změnit... Více už ale ve čtvrtečním díle Ulice.

V pátek bude moc být šťastný Lumír. Vyhláška, kterou propagoval se uchytila, nese Lumírovo jméno a ostatní části města se chystají vyhlášku také uplatnit. Ovšem aby mohl být Lumír šťastný, to by tu nemohl být Vasil, tedy spíše jeho lidi, ti ho upozorní, aby se od vyhlášeky distancoval a označil ji za chybu... Lenka s Jardou se na dítěti již domluvili, ale čas hrozně letí a Lenka nechce na nic čekat, snaží se tedy vše urychlit.... Proběhne poslední trénink FC Hospody před pondělním velikonočním turnajem. Je tedy ve hvězdách, jestli tým Ulice zvítězí, slavit se začne ale již teď, důvodů bude hodně, například Oldovo a Matějovo milostné vítězství.... Tak nezapomeňte na Ulici i v pátek.

A to je pro tento týden úplně vše. Nezapomeňte se tedy dívat na Ulici každý všední den, žáci a studenti mají ve čtvrtek a v pátek velikonoční prázdniny, takže pěkně odpočívejte a já se těším opět příští víkend a to pozor! Hlavní řeč příštího článku bude hlavně o fotbalovém, velikonočním utkání FC Hospody, takže nás určitě navštivte i příští týden.

Zpět