Příští týden uvidíte (16. týden)

12.04.2009 13:33

Kuba

Vítejte u dalšího vydání našeho pravidelnýho týdenníku příští týden uvidíte. V tomto roce vás vítám již  u 16. čísla.  Opět vám v následujícím článku prozradím to nejdůležitější co se v Ulici stane v příštím týdnu a bude toho samozřejmě hodně, už díky zítřejšímu velikonočnímu pondělí. Zítra totiž bude v Ulici řeč hlavě o fotbalu a nebude se jenom mluvit, bude se hlavně hrát, více už ale v článku.

V pondělí jak už jsem naznačil a všichni o tom moc dobře víme, se bude hrát velikonoční turnaj Slavia Cup, uvidíte spoustu hvězd nejen z obrahovky TV Nova. Objeví se skoro všichni ze seriálu Ulice a také se v tomto dílu objevíte vy, kteří jste vyhráli casting do seriálu Ulice. Řešit se ale nebude jen fotbal, ale také vztah Matěje a Oldy k Libušce a rozhodně bude zajímavé sledovat tento souboj o Libušku, tak se určitě dívejte v pondělí na Ulici a fanděte FC Hospodě a nezapomeňte na pokřik Go, hospoda, Go!

V úterý už toho bude mít dost Hanka Petříková, všechny kamarádky kolem ní jsou buď těhotné nebo plánují miminko, stejně tak i Lenka Drápalová, ta si narozdíl od Hanky miminko přeje moc, jak tedy bude probíhat další plánování miminka u Lenky a Jardy? Dívejte se... Opět se podíváme do dětského domova a budeme si moci podívat jak se daří Mirkovi. Jeho psychický stav je ale vážný, nikdo už si neví rady co dál, naštěstí má starý pan Liška plán, pomůže?... Paní Šmídová nezapoměla na to, že má dvě dcery, ale nezapoměla i na to, že ji Ilona "vyhodila" z rordinného domu z Málkova i přesto má svou dceru paní Šmídová ráda.... Nezapomeňte se dívat i v úterý na seriál Ulice.

Ve středu bude za zlou hlavně Ingrid, tedy v očích Růžy Habartové a Vilmy Nyklové. U nich si totiž "postěžuje" paní Šmídová, ale nedozví se vše, ani to o vráceném balíku dobrot i o penězích, které Šmídová poslala do Málkova, rodinná situace u Šmídových rozhodně není u konce... Gábina a Hynek si dávají malou pauzu, i když z toho Gábina není moc šťastná. Hynek s ní ale přestává úplně komunikovat a to Gábinu štve... Mirkova návštěva u Liškových mu trochu pomohla, ale problémy vůbec nevyřešila a Mirek se i nadále trápí, proto dostane svůj "geniální" nápad. Tak se dívejte i ve středu.

Ve čtvrtek se bude řešit krádeš Bedřichova auta, všichni samozřejmě vědí, že auto ukradl Mirek a to jen proto, aby se dozvěděl nějaké informace o svém otci. Mirek musí dostat trest a to ten nejhorší, čeká ho takzvaný pasťák, který nikdo nemá v lásce... Vilma Nyklová toho bude mít dost, práce ve výrobě ji nebaví, zvlášť když se v prodejně naparuje Růža, rozhodně se proto, že se vrátí zpět do prodeje a vykašle se na celý Stárkův plán, co ale na to bude říkat Stárek je otázka... Gábině zase nebaví to, jak se k ní chová Hynek, vůbec s ní nemluví a to se ji nelíbí, proto na sebe začne upozorňovat a to v tělesné výchově.... Čtvrteční díl bude velice zajímavý, tak se určitě dívejte.

V pátek bude Hynek litovat. I když si dal s Gábinou pauzu, tak se s ní opět vyspal a zkušený Olda mu dává rady, aby si pořádně rozmyslel co bude dál dělat, Hynek se tedy rozhodne a ještě v pátek si hodlá s Gábinou vážně promluvit... U Lišků a v dětském domově bude pozdvižení. Mirek se pokusil spáchat sebevraždu a někteří si to teď dávají za vinnu. Mirek je v pořádku, ale Bedřich, Anička a Zuzana mají teď jediný úkol. František a Ema se nesmějí nic dozvědět... Vilma je velice nespokojená, Bártakovi se svěří s tím, že si v pekařství připadá jako poslední pucflek. I v pátečním díle toho uvidíte mnohem více, tak se dívejte.

A to už je vše, co jsem vám chtěl napsat v tomto článku. Z příštího týdne vám doporučuji samozřejmě hlavně ten zítřejší díl, o kterém se více dozvíte také v sekci Novinky. Věřím, že se vám zítřejší díl bude moc líbit, reakce pak můžete napsat do diskuze, já se na vás těším opět příští víkend při dalším vydáního našeho týdeníku.

Zpět