Příští týden uvidíte (17. týden)

19.04.2009 13:30

Kuba

Vítám vás u dalšího vydání našeho pravidelného týdeníku Příští týden uvidíte. Někteří se ještě probouzejí pro včerejším oslavování úspěch Ulice v TýTý 2008. Jen pro připomenutí vyhrála paní Maciuchová a pan Hrušinský, seriál Ulice skončil až na třetím místě. I dnes se v následujícím článku dozvíte vše podstaté co se odehraje v Ulici během následujících pěti dnů. Tak si pořádně článek pročtěte a kdo nechce přijít o překvápko, ať si článek radši nečte.

V pondělí se bude dořešovat velký problém z pátka, který objevila Vilma Nyklová. Její manžel totiž sbírá citlivé informace na své okolí, i na svou rodinu. Nyklová píše anonymní dopis na Stárka, dopis zachytí Denisa Mastná a předá ho Lumírovi, ten se později od matky dozví, co je Stárek vlastně zač... U Pepanů je stále krize a to nejen finanční, ale hlavně vztahová. Zatím co Simona se snaží vztah s Pepanem urovnat, Pepan má jiný názor, má svoji hlavu a nenechá si do vztahu kecat.... K Liškům dojde nečekaný dopis. Ema se má dostavit k výslechu na policii kvůli Mirkovi. Bedřichovi je jasné, že kdyby Ema řekla vše, mohl by Toužímský byt potrestát, Anička je ale jiného názoru. Ví, že Emě by to jen psychicky ublížilo.... Více už se dozvíte v zítřejším, tedy pondělním díle.

V úterý se stále bude řešit situace kolem Mirka. Bedřich s Aničkou se snaží utajit před Fandou a Emou, že se Mirek chtěl zabít. Mirek je zase na Liškovi naštvaný a stále chce jít ke svému otci. Pan Toužímský se objeví u Lišků, aby jim řekl, co si o nich myslí.... V Ulici se objeví nečekaná návštěvnost, z Francie se vrací Štěpán Stránský. Matěj ho rád uvítá, ale jaké bude setkání Štěpána a Terezy?... Pepan je rozhodnut, chce vzít roha a od Simony odejít, k tomu bude potřebovat peníze, kdo mu ale pomůže? Majda to určitě nebude, chce jen Pepanovou kamarádkou.... Nezapomeňte se dívat i v úterý na Ulici.

Ve středu se už bude chtít Pepan rozloučit z celou hospodou včetně Henryho a Majdy. Sochorův nápad se mu nezamlouvá, proto mu peníze na rozmnožení neposkytne, ale jeho odchod nebo tak růžový jak si představoval. Na překvápko se může těšit od Simona, ale hlavně od Sochora.... Lumír by se potřeboval zbavit složky, kterou o něm píše Stárek. Náhoda dopomohla k tomu, že Stárek odjíždí do Děčína a Lumír tak má možnost dostat se přímo do jeho kanceláře.... Oslava osmnáctých narozenin Matěje a Terezy se blíží a přípravy na oslavu jsou v plném proudu. Tereza se setká se Štěpánem. Dívejte se na středeční díl.

Ve čtvrtek vypukne velká narozinová oslava Terezy a Matěje, slavit se bude v Coolně a oslava to bude velká. Velice originální dárek dostane Matěj od svých spolužaček, staí si jen zavázat oči a vyrazit se svými spolužačkami, kam? To uvidíte ve čtvrtek... Po nějakém čase se dozvíme, jak to vypadá ve vztahu Miriam a Vlastimila, zdálo by se, už se to lepší, ale opak je pravdou, je to čím dál horší. A Miriam už je zoufalá... Zvláštní akce se uskuteční ve Stárkově pekařství. Lumír vyrazí se svou matkou do kanceláře Stárka pro Lumírův spis, bude zajímavé sledovat toto duo, tak si to ve čtvrtek nenechte ujít.

V pátek ráno se pekařství najdete nepořádek a spoušť. Není divu, po takové "vloupačce." Zloději zanechali také stopy a Stárka hned napadne, že stopy vedou k Lumírovi. Lumír, ale Stárka přesvědčí o tom, kdo by mohl být zlodějem a Stárek má najednou strach.... Sourozenci Jordánovi budou dostávat dárky i v pátek. A to od rodičů, který se opravdu hodně vytáhli, všichni tedy budou mít radost. Na Matěje, ale čeká ještě jeden dárek a to dva lístky na fotbal. Od koho ale jsou? Od někoho, koho by Matěj nikdy netipoval.... Kapitán Bařinka a učitelka Puklická se budou snažit dát Miriam a Vlastu na večeři opět dohromady, nic ale nepomáhá a je to spíše horší.... Dívejte se i v pátek na seriál Ulice.

Jak už jsem několikrát zmiňoval, tak tato sekce je součástí sekce Aktuální díly, najdete zde tedy vždy shrnutí toho, co si můžete přečíst i v aktuálních dílech. Pro dnes už je to vše, napsal jsem vám vše co vím nebo přesněji co mohu prozradit. Věřím, že jste si článek pročetli a možná se i něco dozvěděli. Těším se na vás opět příští víkend.

Zpět