Příští týden uvidíte (18. týden)

26.04.2009 13:15

Kuba

Právě vychází 41. číslo našeho pravidelného týdeníku Příští týden uvidíte. Dnes se podíváme již na 18. týden a blížíme se k datu, kdy poprvé začal vycházet tento týdeník. Poprvé jsme se zmiňovali o 21. týdnu roku 2008, nyní jsme zatím u 18. týdne a to roku 2009, tak se pojďme podívat co nejdůležitějšího se v Ulici stane příští týden, opět toho bude hodně a každý díl bude velice zajímavý. Poslední díl bude sváteční, bude se vysílat 1. května.

V pondělí se vztah Miriam a Vlasty blíží ke svému konci. Ano, opravdu už nic nepomáhá a Vlasta dokonce požádá o pomoc kapitána Bařinku, ale i to nepomůže. Navrhne Miriam, že on se odstěhuje, ať ona zůstane, ovšem Miriam se rozhodla jinak.... Ke Šmídům stále nosí Vasilovi lidi drahé nákupy, paní Šmídové se to líbí, ale takové nákupy nepotřebují, navrhne tedy jiné, elegantní řešení, o kterém se však Ingrid nesmí dozvědět... Štěpán by rád vyřešil finanční problém, který mezi sebou mají on a Ben, ale jde to těžko, Ben je na Štěpána stále dost naštvaný. Tak se dívejte v pondělí a budete vědět víc.

V úterý se znovu vrátí problém mezi Štěpánem a Benem. Štěpán nechal pro Bena v Coolně obálku, kterou Ben nechce, ale už je pozdě ji vrátit, musí to tedy vyřešit jinak... Léčba Kateřiny zatím probíhala dobře, ovšem teď se to změní a i Kateřina bude muset řešit vážný problém... Lahůdkami od Vasila bude paní Šmídová zásobit Vilmu a Růžu, ty jsou samozřejmě rády. Ingrid se po Vasilovi stýská, jde tedy do posilovny, aby se odreagaovala a tam objeví někoho, koho by nikdy nečekala.... Proto si nenechte ujít úterní díl Ulice.

Ve středu bude Ingrid váhat. Od Vasila dostala nabídku ke sňatku, ale Ingrid neví, jestli ji má přijmout. Za to její matka si je zcela jistá, moc dobře ví, že takový bohatý ženich její dcery by se náramně hodil i ji samotné... Vzah Lenky a Jardy je narušen a Jarda moc dobře ví proč. Proto se také snaží si Lenku udobřit, ale moc to nepomáhá a Lenka odmítne i Jardovo pozvání na romantický čarodějnický večer a raději dá přednost akci, která bude ve škole... Kateřina je nemocná a měla by jít do nemocnice, ale hospitalizaci v nemocnici odmítne, to se samozřejmě nelíbí staršímu Borisovi... Nenechte si ujít Ulici i ve středu.

Ve čtvrtek se Kateřina bude cítit už lépe, ale rozhodla se pro radikální řešení. Skončí s chemoterapií a rozhodně se pro alternativní léčbu nemoci. Borisovi se to nelíbí, moc dobře ví, že by to způsobilo Kateřininu smrt a snaží se ji přesvědčit, aby chemoterapii nepřerušila... Lumíra čeká televizní vystoupení, podle starosty je čas, aby se Lumír zviditelnil svoji vyhláškou, z toho má ale Lumír strach, hlavně tedy z Vasila. Proto text projevu musí někdo upravit, spíše přepsat, kdo to bude?.... Všechno vypadá dobře, Jarda připravil pro Lenku krásný romantický večer, ale oba si romantickou atmosféru pokazí a s kým si Lenka nakonec přiťukne skleničkou vína? To bude zajímavé sledovat... Ve čtvrtek bude tedy Ulice velice zajímavá.

V pátek Lenka narvhne Jardovi, aby se ve vztahu dali pauzu a oba můžou jen doufat, že se něco změní. Něco se přeci jenom změní a to hned večer, když Lenka potká někoho, koho ráda vidí, pár skleniček alkoholu a dobrá náladu udělá své a Lenka je na hranici, kterou by jen tak nikdy nepřekočila, až na tento večer... František je stále naštvaný na dospělé, zatajili mu pravdu o Mirkovi a to se mu nelíbí, zatím je u Zuzanu, ale sám zjistí, že se mu po Bedřichovi, Aničce a Emě stýská... Lumír má před sebou těžké rozhodování, do televizního vysílání má dva projevy, jeden od Vasila a jeden, který mu v kariéře hodně pomůže, ale ten není přijatelný pro Vasila... Sledujte tedy v pátek jak se Lumír rozhodne.

Určitě si t příštího týdne nenechte ujít ani jeden díl, bude zajímé sledovat samé rozhodování. Ingrid se bude rozhodvat jestli si má vzít Vasila. Lumír se bude rozhodovat pro projev do televize, Katka zase jakou si vybere léčbu a Lenka se bude rozhodvat jestli má dát Jardovi kopačky. Tak se určitě dívejte každý všední den v 18:30 na Novu.

Zpět