Příští týden uvidíte (19. týden)

03.05.2009 13:13

Kuba

Vítám vás u prvního čísla našeho týdeníku Příští týden uvidíte v tomto měsíci, tedy v měsíci květen. Květen je měsíc lásky, ale v Ulici to tak rozhodně nevypadá, zamilované páry se nám spíše rozpadají, ale co dokáže udělat takový zamilovaný člověk vám prozradím v tomto článku a když vždy říkám, jak příští týden bude zajímavý, tak 19.týden bude opravdu hodně zajímavý.

V pondělí se o Lumírovi bude mluvit v minulém čase. Lumír zmizel a nikdo neví kde je, jenom Stárek zná pravdu. Nyklová z toho bude na prášky a mafie chce Lumíra zabít.... Lenka má výčitky svědomí z toho co v pátek prožila s Hynkem. Jednu ví jistě, nikdo se o tom nesmí dozvědět a už vůbec ne Jarda... Ema Toužímská dnes postoupí výslech na policii, Anička nakonec souhlasila, ale má strach z toho, aby Emě výslech spíše neublížil. To František stále trucuje a odmítá jít domů, i Zuzana se už snaží mu vše vysvětlit, ale František má svou hlavu.... Tak se dívejte určitě v pondělí na Ulici.

V úterý se František vrací domů, ale návrat neproběhne tak, jak by si ho všichni přáli, Fanda má opravdu svou hlavu a je velice trvdohlavý, stále nemůže dospělým odpustit, že mu lhali o Mirkovi... Jitka Farská bude mít narozeniny a tak její dcery Monika a Lída přemýšlejí jaké překvapení by své mámě mohli udělat. Ale Jitka nemá náladu na žádné oslavování a celé narozeniny by nejraději vynechala, Monika s Lídou chtějí přáni respektovat, nakonec je napadne, jak by mámě mohli udělat radost... Miriam Hejlová hledá nový byt, pomáhá ji Jarda a oba si nevšimnou toho, že Lenku něco trápí.... Nenechte si ujít i úterní díl Ulice.

Ve středu přijde Lenka na hospitaci do hodiny tělesné výchovy k Hynkovi a sama zjistí, že třída je v naprostém rozkladu. Hynek správně poznamená, že se necítí jako učitel, ale spíše trenér ve fitku... Sochor je pryč i s Pepanovou motorkou a jeho penězi, Simona naštěstí zatím nic neví a plánuje si, jak začnou s Pepanem nový život, ale chce to samé i Pepan?.... Olda málem zapomněl na narozeniny Jitky, naštěstí mu to Monika s Lídou připomněli, kdo ale nezapomněl je Vladimír Kukačka, zdálo by se, že chce poslat jen kytici, ale kdo zná Vladimíra, tak ví, že to není jen tak a v Ulici tak pomalu začíná velké peklo, které bude hořet skoro celý květen.... Proto si určitě nenechte Ulici ujít i ve středu a dozvíte se mnohem více.

Ve čtvrtek se Jitka bude těšit, jak krásný den stráví na wellnes pobytu na romantickém místě, kde by si mohla krásně odpočinout. Samotná Jitka, ale zatím netuší jak velké peklo ji bude čekat v následujících hodinách a hlavně dnech, čeho všeho je Vladimír schopný uvidíme už ve čtvrtek... Lumír má policejní ochranu, je ubytován na policejní ubytovně, ale špatná strava a nepříjmené otázky ho donutí k tomu, aby se ochrany vzdal, jak mu ale připomene Stárek, jeho život vysí na vlásku a Vasil je všude, Lumír má ale plán, jaký?.... Simona pomalu zjišťuje, že Pepan nechce takový život, jako ona sama, dozví se to v hospodě od Majdy a Henryho.... Čtvrteční díl odstartuje v Ulici velké drama, proto se určitě dívejte.

V pátek Simona defitinivně zjistí, jaké plány má její Pepan, rozhodně neplánuje život se Simonou. Jí tak ujedou nervy a rozhodne se Pepana ovládat pevnou rukou, to už ale Pepanův pohár trpělivosti přetekl a obyvatelé Ulice včele s Nyklovou a Habartovou můžou sledovat tragikomické představení.... Vladimír si svůj plán vymyslel skvěle a také mu vychází, dokonale ze sebe setřásl podřezení, že Jitka s Lídou zmizeli kvůli němu a i Monika mu uvěří, čeho je ale Vladimír schopen zatím neví nikdo.... Dohoda to je něce co by vyřešilo konflikt mezi Lumírem a Vasilem, můžou se ale tito dva rivalové dohodnout?.... Určitě se dívejte i v pátek a uvidíte víc.

A to už je vše, nezapomeňte, že v pátek 8.května je státní svátek, ale i ve svátek Ulice poběží, takže se určitě dívejte každý všední den v 18:30. A doporučuji se dívat určitě, v Ulici se opět natáčelo velké drama, které uvidíte právě v příštím týdnu. Ulice začíná být opět velice zajímavá. Já se na vás těším opět příště, kdy se dozvíme co nás čeká již ve 20. týdnu.

Zpět