Příští týden uvidíte (20. týden)

10.05.2009 13:13

Kuba

Vítejte u dalšího čísla našeho pravidelného týdeníku Příští týden uvidíte. Květen opět pokračuje a v Ulici bude další týden velice zajímavý, dokonce ještě zajímavější než byl tento týden. Nejdiskutovanější téma v Ulici samozřejmě je Stalking, toto téma bude pokračovat i v následujícím týdnu, Jitka s Lídou jsou stále násilím drženi Kukačkou a ke konci týdne zažije opravdu velké drama.

V pondělí se Lumír sejde s Vasilem i přes policejní ochranu, kterou má Lumír. Jak se ale dohodnout? Přistoupí Vasil na Lumírovi podmínky a zrušijou spolu vyhlášku omezující hazard?.... Kateřina Nekonečná se už může vrátit k chemoterapii, ale moc se ji do toho nechce, stále více důvěřuje alternativní léčbě a tak se sejde s léčitelem, který ji je doporučen pacientkou na onkologii, to se však vůbec nebude líbit velkému Borisovi.... Šílený psychopat Kukačka má vše dobře vymyšlené, zatím co drží Jitku a Lídu ve své chatě, tak on se snaží přesvědčit Oldu a Moniku, že jim pomůže s pátráním, Jitka s Lídou zatím přemýšlí nad útěkem.... Určitě se tedy dívejte v pondělí na Ulici, určitě bude velice zajímavá.

V úterý se stále bude pátrat po Jitce a Lídě. Kamil jim pomáhá jak se dá a i Bára si vzala dovolenou, aby podržela zoufalého Oldu a Moniku. Na chatě se zatím odehrává drama. Vladimír přistoupí na to, že se vše už bude odehrát bez Lídy, ale jak myslel to, že Lída je brzy opustí.... Paní Šmídová má vše promyšlené, ještě nedávno pro ní byl Vasil mafián, teď už je to obchodník a hlavně bohatý ženich pro její dceru a je si vědoma toho, že by nějaké peníze i ona sama potřebovala a Ilonka samozřejmě také.... Co se bude odehrávat u Nekonečných? Kateřina si myslí, že bylinky ji nijak nemůžou uškodit, spíše naopak. Nikdo ale by nečekal, co vše se může stát.... Co se může stát? Dívejte se v úterý na Ulici a dovzíte se víc.

Ve středu se všichni dozví, čím byla způsobena slabost Kateřiny. Samozřejmě je to kvůli bylinným čajům doporučených od léčitele. Boris se na něj také pěkně chystá, ale musí Kateřina slíbit, že mu neublíží, a tak s Theou vymyslí jinou pomstu na léčitele.... Lída je pryč! Když se Jitka probudí z omámení, tak už u ní Lída nebude, ale kde je? To bude první otázka na Vladimíra. Odpovědi se ale nedočká. Odpovědí se však dočkají novináři, kteří se o únos začínají zajímat a kde jinde můžou hledat informace než u paní Nyklové, která všechno ví a všechno zná.....Ingrid stále vrtá hlavou, jestli má s Vasilem opustit Ulici. Když odjede, zůstane po ní vše co má ráda, přátelé, Ulici a hlavně svoje milované kadeřnictví. S ním má ale své plány paní Šmídová, Ingrid to tak musí vzít do svých rukou.... Dívejte se i ve středu na Ulici a uvidíte toho mnohem více.

Ve čtvrtek bude mít "nůž na krku" i Vasil. Lumír totiž nepřistoupil na Vasilův návrh a chce od mafie mnohem více, za to, že zruší vyhlášku o automatech. Vasil to ale musí nějak vyřešit, nebo si na něj došlápne jeho šéf, se kterým se nedá jen zahrávat, musí co nejdříve opustit republika, s Ingrid nebo bez?.... Hrihorij se nechal testovat na virus HIV a teď čeká na výsledky, ale je velmi nervózní jak testu dopadnou... Jitka má stále strach a to hlavně o svou dceru Lídu, stále bude mít sílu utéct, ale Vladimír je nebezpečný. Jitce nedovolí ani aby si zatelefonovala. Telefonátem by je mohla vystopovat policie, Jitce ale slíbí, že zítra všechno skončí.... Tak se určitě dívejte i na čtvrteční díl.

V pátek proběhne v Ulici opravdu velké drama. Policie lokalizuje oblast, kde se pohybovalo Kukačkovo auto a dostanou tip na chatu, kde by se mohl schovávat. Ovšem lokalizovat ho přesněji, jim umožní telefonát. Vladimír nakonec dovolil Jitce zatelofonovat Lídě. Drama v Ulici tak pomalu končí, jak ale dopadne?.... Hrihorij každým dnem čeká na výsledky testu virusu HIV a je stále více neróznější. Po telefonátu s psycholožkou Zuzany se ještě více vyděsí. Něco se ale zlomí a Hrihorij se rozhodne, že Zuzaně dokáže, že ji opravdu miluje.... Určitě si nenechte ujít i poslední díl v týdnu, tedy páteční díl, bude opět velice zajímavý.

A to už je vše z příštího týdne. Určitě se tedy dívejte každý den a to hlavně kvůli Stalkingu v Ulici, ale nejen kvůli tomu, bude zajímavé sledovat i příběhy Nekonečných i dohodu mezi Vasilem a Lumírem. A určitě sledujte i to, jak se Ingrid rozhoduje, zda-li opustí republiku. Tak nezapomeňte, každý všední den před televizními novinami, přesně v 18:30 na Nově.

Zpět