Příští týden uvidíte (21. týden)

17.05.2009 13:12

Kuba

Vítám vás u dalšího čísla týdeníku Příští týden uvidíte. A dnes slavíme výročí. Tento týdeník vychází na webu totiž přesně jeden rok. Ano poprvé jste si mohli přečíst článek co bude v příštím týdnu v Ulici 17. května 2008, tedy v sobotu, dnes je neděle 17. května 2009 a vychází již 44. číslo. Už je to tedy rok, co jsem tuto rubriku spustil a jsem rád, že se vám stále líbí. Nevynechali jsme ani jeden týden, kdy bychom neshrnuli následující týden, jen dva měsíce prázdnin, kdy Ulici neběží. I v dalších týdnech vám budeme přinášet tento týdeník, opět až do prázdniny, čeká nás asi ještě pět vydání, teď si můžete speciálně přečíst malé shrnutí co nejdůležitějšího se v Ulici dělo přesně před rokem, více se dočtete, když najedete úplně nakonec této stránky.

Shrnutí 21. týdne roku 2008:
Tereza Jordánová je v nemocnici po vážné autonehodě a její stav se nezlepšuje.Všichni se modlí, aby se její stav zlepšil a lékaři ji mohli probudit z umělého spánku, vše nakonec dobře dopadlo.... Mohli jsme sledovat velký souboj Hádková vs. Hejlová. Ředitelka Hádková Miriam skoro "šikanovala" a dávala ji schválně těžké úkoly, naštěstí při Miriam stáli všichni přátelé i studenti a tak hacknuli webové stránky školy, kde dali hlasování, kdo je lepší, jestli Hádková nebo Hejlová. Hacknuté stránky jsme mohli vidět i ve skutečnosti. Seriál se poprvé propojil s internetem a i my diváci jsme mohli hlasovat o tom kdo je lepší, samozřejme vyhrála Miriam a Hádková potom odešla ze škole.... Pomalu začíná vztah Jitky Farské a Vladimíra Kukačky, ano je to tedy už rok. Jitka dokonce odjela s Vladimírem na společný výlet a musela kvůli tomu lhát i Oldovi.... Hondě se před rokem řešil i Petr Boháč, který klesl na úplné dno, stále pije a chce prodat i svůj byt, snaží se mu pomoc Elen.... A na konci týdne do Ulice přijelo známé duo Eva a Vašek, aby před celou Ulicí zazpívali Bílou orchidej pouze pro paní Nyklovou. Vše pro ní nachystal teď již její manžel Stárek, tímto ji také požádal o ruku. A to je asi tak to nejdůležitější co se v Ulici odehrálo před rokem, jak vidíte bylo toho hodně a Ulice byla stále zajímavá, ale i teď je. Přečtěte si co nás čeká v následujícím týdnu.

V pondělí se Hrihorij sejde se Zuzaninou psycholožkou, ze schůzky má strach, od Dr. Bauerové čeká, že mu oznámí, že jeho testy na HIV jsou pozitivní. Ovšem paní doktorka po něm chce úplně něco jiného.... Jitka a Lída jsou na tom psychicky velice špatně, není divu, to co prožili na chatě s Kukačkou by nikdo nikomu nepřál, naštěstí mají blízké, kteří jim budou pomáhat.... Matěj pozve Theu na fotbal, je šťastná, ale nedává to najevo. Ráda by se s Matějem více seznámila a chtěla by k němu být více než jen kamarádka. Moc dobře ale ví, že má před sebou dvě velké překážky, sestru Libušku a tátu Borise.... Tak se určitě dívejte hned v pondělí na Ulici.

V úterý bude Thea nebude moc šťastná. Fotbalový zápas ji dost znepříjemnil její otec Boris a také se od otce dozví, jaké má plány na léto, jenže Thea se rozhodně nechce zúčastnovat rodinných záležitostí na léto.... Paní profesorka se může stěhovat, podepsala nájemní smlouvu a stěhování může začít. Ještě není si jistá, jestli dělá dobře, že Vlasimila opouští. Vlastu ale bude přesvědčovat, že jde pouze o pauzu v jejich vztahu, Pešek to ale bere jinak. Je si jist, že mezi nimi je definitivní konec... Zdálo by se, že pro Jitku vše skončilo, ale není tomu tak, na každém kroku ji provázejí dozvuku únosy, ať je to v Ulici, na policii nebo v novinách. Jitka to rozhodně nemá lehké.... Dívejte se i na úterní díl Ulice.

Ve středu se Jitka psychicky zhroutí. Neužívá totiž léky, které by měla. Jak sama řekne, hrůzné zážitky ji to z hlavy stejně nevyžene. Pomoc ji musí hlavně blízcí, obě dcery i Olda. Jitce pomůže také setkání s Kateřinou Nekonečnou... Paní Šmídová chce začít pracovat na přípravách svatby své dcery. To ale Ingrid odmítá. Chce mít svatbu s Vasilem co nejkomornější a rozhodně nechce využít svatbu ke smíření se sestrou Ilonou... Nyklovou začne tížit špatné svědomí, moc dobře si je totiž vědoma, že Miriam Hejlová se stěhuje od Peška hlavně kvůli Stárkovu udání na Peška, musí tedy zasáhnout.... Nezapomeňte se dívat i ve středu.

Ve čtvrtek paní Nyklová půjde za paní profesorkou, aby ji vše řekla, hlavně to kdo stojí za Peškovým narčením s estébáctví. Hejlová je v šoku a jde si to vyřídit se Stárkem. Pomůže to ale vztahu Miriam a Vlastimila?... Thea to teď má hodně těžké. Její otec na ní tlačí, že jako jeho dcera musí pokračovat v rodinné tradici a vydat se v létě na štaci s atrakcí. Boris prostě rozhodl a nechce dál diskutovat, z toho je Thea hodně špatná, ona chce studovat a žít úplně jiný život.... Na co vše odkládat, svatba může být třeba hned zítra. Ingrid je nejdříve trochu v šoku, ale pak si uvědomí proč vlastně ne. Ale v šoku z toho zústane hlavně paní Šmídová, nestihne nic připravit a to ani netuší s čím se taková svatba spojí.... Určitě se dívejte i na čtvrteční díl.

V pátek se s Ingrid stane paní Ševčenková. Ano, žádné čekání a tak stačilo poslechnout si pár veršíků oddávajícího Lumíra, dát si pusu a Ingrid s Vasilem jsou manželé. Jak ale budou probíhat dohady ohledně finanční nabídky pro Lumíra? A na třešnička na závěr bude dudlíkový dort od paní Šmídové.... Manželství Nyklové a Stárka se hroutí. Stárek je dost naštvaný na svou ženu, za to, že je tak upřímná a nikdo zatím neví, jestli se Stárek ještě do pekařství vrátí, zatím dává příkazy jen po telefonu a baví se se všemi, jen ne se svou ženou.... Jak to nakonec dopadne u Nekonečných a kdo pojedu na letní štaci? Kateřina to nebude, ta se musí léčit. Libuška odjet také nechce, má v ulici svůj krámek, takže prostě zbývá jen Thea, ta ale protestuje, jediný kdo to snad může zachránit je ještě Kateřina, domluví Borisovi?.... Nezapomeňte i na páteční díl Ulice.


Dnes jste se tedy dozvěděli na co se můžete těšit příští týden v Ulici a nejen to. Přečíst jste si mohli i shrnutý 21. týden přesně před rokem. Věřím tedy, že se vám tyto články budou líbit i nadále a těším se opět za týden, kdy vám sepíše článek o 22. týdnu v Ulici, tak se určitě v této sekci potkáme opět za týden, budu se těšit.

Zpět