Příští týden uvidíte (22. týden)

24.05.2009 13:11

Kuba

Právě v tuto chvíli vychází další vydání našeho pravidelného týdeníku Příští týden uvidíte. Je to už rok, co tyto články zveřejňujeme na našem webu a tak si dnes v klidu můžete přečíst další vydání tohoto týdeníku. A to pro týden 22. tedy od 25. května do 29. května 2009 a slíbit vám mohu to, že příští týden bude v Ulici opět zajímavý, čeká nás také příchod jedné nové postavy.

V pondělí se bude u Nekonečných rozhodovat o letní štaci, na kterou vyjíždí celá rodina každé léto, aby vydělaly peníze a mohli v klidu strávit zbytek roku. Ovšem Kateřina je nemocná, Libuška má prosperující krámek a Thea jet nechce, okolnosti tak Borise donutí letní štaci zrušit. Ovšem v pondělí se objeví někdo, kdo Borise přesvědčí, že zrušit vystoupení je hloupoust. Poslechne Boris Maxe(novou postavu Ulice)?.... Ingríd se rozhodla, následovat svého manžela na Ukrajinu, musí tak vyřešit jeden velký problém, zajistit chod kadeřnictví.... Nyklová je v troskách. Na jednou stranu je ráda, že se všichni z Ulice dozvěděli, kdo psal anonymi na Peška, ale na druhou stranu prožívá peklo se svým manželem a teď i synem. Jediný člen rodiny, kdo při ní stojí je Světlana.... Dívejte se určitě v pondělí na Ulici.

V úterý si Lumír od Světlany vyslechne přednášky, o tom jaký je. To on všechno vymyslel aby se vloupali do kanceláře Stárka a teď nechává matku aby se v tom vykoupala sama. Nyklová už to nevydrží a když se její muž vrátí, jde k němu, aby si vyslechla ortel.... Hrihorij řeší své problémy opět alkoholem, bojí se, že se od Zuzany nakazil. I jeho svět se bortí, nejen vztah se Zuzanou, ale i jeho práce.... Thea už toho máš všeho dost, nechce aby ji její otec jen poroučel, je přeci dospělá, zvolí tedy takovou možnost, kterou všechny překvapí.... I v úterý se můžete dívat, tak se dívejte.

Ve středu odjela Thea trucovat, ale ne tak daleko, pouze k dědovi Borisovi. Ten slíbí rodině, že Theu přiveze zpět. A dokonce přislíbí, že se vydá na letní turné s rodinou, ještě má přeci ukázat. Thea jet nechce, to nechápe ani Matěj, to on by jel hned.... Na Lenku je toho poslední dobou moc. Hodně práce ve škole a ještě jí "žere" špatně svědomí z toho co prožila s Hynkem..... Hrihorij jakoby nikoho neposlouchal a dělal si co on chtěl sám. Ani rady jeho kamaráda Zajíčka si nebere moc k srdci. Hrihorij si neuvědomuje, že svými opileckými příchody domů ubližuje hlavně Zuzaně.... Nezapomeňte se dívat i ve středu na Ulici.

Ve čtvrtek to bude mít těžké i Zuzana, moc ráda by Hrihorijovi pomohla z jeho problémů, jenže Hrihorij není schopen s ní komunikovat. Dr. Bauerová doporučí Zuzaně, že by se měla vrátit do Domu světla a Hrihorije opustit, pokud ji záleží na Františkovi, tak to musí udělat.... Na radnici to má nahnuté Lumír, objeví se tlaky na Lumírovo odvolání, naštěstí při Lumírovi stojí starosta a Lumír si tak připadá v bezpečí, opravdu mu nic nehrozí?.... Lenka je těhotná. Za normálních okolností, by Lenka skákala radostí, jenže teď to má trochu složitější. Dítě by nemuselo být jen Jardy, ale také Hynka.... Ulice nabízí další téma ze života, tak se dívejte ve čtvrtek a uvidíme víc.

V pátek se i Jarda dozví, že je Lenka těhotná, i když se to dozví jeden z posledních bude hrozně šťastný. Povedlo se to, o co se tak dlouho snažili. Ovšem Lenka takovou radost jako Jarda nemá. Bára ji ujišťuje, aby si nejistotu nepřipouštěla, ale Lenka neví co má dělat, kdo je otcem dítěte?.... Hrihorij se konečně pod nátlakem Zuzany přizná, že se bojí výsledků, které si nechal udělat na vir HIV a teď čeká na výsledky.... Vasil už Lumíra nepotřebuje, na radnici si našel jiného spojence, který bude rozhodně více pomáhat Vasilovi. Zrušení vyhlášky se tak už blíží. V cestě stojí jen jeden člověk - Lumír. O něj se ale Vasil postará, Lumír musí ze scény... Další zajímavý díl nás čeká v pátek, tak se dívejte.

Jak sami vidítě z tohoto článku, tak příští týden bude v Ulici opět velice zajímavý, proto se určitě dívejte každý všední den v 18:30 na Novu a nezapomeňte i na to, že pokud vám nějaký díl unikne, tak si ho můžete hned druhý den přehrát ve videoarchivu TV Nova na adrese www.nova.cz. To je pro dnešek vše, těším se opět na příští týden a nezapomínejte, jen už měsíc do skončení čtvrté sezóny Ulice.

Zpět