Příští týden uvidíte (23. týden)

31.05.2009 13:10

Kuba

Vítejte u posledního čísla Příští týden uvidíte v tomto měsíci. Dnes je poslední den v květnu a můžete si tedy zrekapitulovat co nás čeká v prvním červnovém týdnu v Ulici. A pozor! Hned na začátek jsou tu dvě zajímavosti, první zajímavost je, že už nás čekají jen čtyři týdny s Ulicí. Takže i s dnešním číslem uvidíte na tomto webu už jen čtyři čísla. Další zajímavostí je to, že v příštím týdnu se Ulice bude vysílat jen do čtvrtka, v pátek se hraje fotbal, proto Ulici neuvidíme, ale nebojte páteční díl uvidíme v pondělí 8. června.

V pondělí se začne plánovat odstranění Lumíra Nykla. Pro Vasila už je zbytečný a tak se musí vymyslet, jak se ho zbaví. Vasil má skvělý nápad, protože si sám nechce Lumírem špinit ruce pověří barmana Vráťu, aby se Lumíra zbavil, k tomu ale budou potřebovat pomoc od Světlany.... Pešek je dost naštvanej na Nyklovou, nikdy ji neodpustí, že i kvůli ní od něho odešla Miriam Hejlová, ta mu ale připomíná, že nebýt právě Nyklové, nikdy by se nedozvěděli pravdu.... Mezi Zuzanou a Hrihorijem je to čím dál horší, už ani Richard Zajíček neví, jak jim pomoc, vše vyvrcholí tím, že Hrihorij udělá věc, kterou by nikdo od něj nečekal... Nezapomeňte se dívat už v pondělí na Ulici a uvidíme více.

V úterý se děj bude točit opět kolem Zuzany a Hrihorije, jejich vztah je v troskách, dají na radu doktory Bauerové a rozhodnout se, že si od sebe na nějaký čas dají pauzu. Ale jak to udělat, Zuzana se do Domu světla vrátit nechce, Hrihorije zase nepřijme jako spolubydlícího Zajíček, nezbývá tedy nic jiného, než aby spolu Zuzana a Hrihorij stále bydleli, ale jen jako úplně cizí lidé.... Začne velké přemlouvání, aby Světlana byla na straně Vasila a Vráti. Vasil vrátí Světlaně opět post provozní herce a Vráťa se ji bude moc omlouvat, nic ale nepomáhá, zdá se, že Světlana chce být i nadále na straně Lumíra... Téma Vlastimil Pešek a StB se opět vrací. Soud rozhodne jasně. Pešek byl v seznamech StB neoprávněně a u jeho jména se tento fakt objeví. Jméno tedy bude očistěno, ale Vlasta chce více. Chce soud s člověkem, který toto vše způsobil... Nenechte si ujít i úterní díl Ulice.

Ve středu se uskuteční malý výlet do přírody. Zúčastní se ho Miriam Hejlová, Vlasta Pešek, Vojtěch Bařinka a kupodivu také Vilma Nyklová. Ta bude úplně šťastná, že může jít na ryby a dokonce se ji podaří ulovit neuvěřitelný kousek. Jediný kdo radost nemá je Stárek, ten je na svou ženu pekelně naštvaný... František zatím neví, jaké problémy jsou mezi Zuzanou a Hrihorijem, nic se však nemění na tom, že Zuzana chce Fandu do střídavé péče a tak i sám František začne hledat byt, kde by mohl s mámou a Hrihorijem být. To se ale vůbec nelíbí Bedřichovat, myslí si, že to je další Zuzanin podraz... Vráťa stále více a více nadbíhá Světlana, má k tomu přeci velký důvod, o kterém ale zatím Světlana neví a chce to co nejdříve zjistit.... Sledujte Ulici i ve středu a uvidíte mnohem víc.

Ve čtvrtek se i Světlana konečně dozví odkud vítr fouká. Je chytrá a Vráťu prokoukla. Vasil moc dobře ví, že jeho plán jak se zbavit Lumíra prostě bez Světlaniné pomoci nepůjde. A kdy to se Světlanou nejde po dobrém, tak Vasil musí přitvrdit... Vilmě Nyklové není dobře, pocítí to už ráno. Je nachlazená ze středečního výletu u vody, ale hlavně ji není dobře ze Stárka, Nyklová totiž na něj čeká a ji si jistá, že si ji manžel pořádně vychutná. To se ale plete, bude mít velkou radost, když se dozví co ji od Stárkova hněvu pomůže... Bedřich není moc nadšený z toho, že se se Zuzanou budou o Františka střídat. Nejdříve to tak mělo být, ale Bedřich se od Zuzany dozví, že se situace trochu změnila a střídová péče zatím nepřichází v úvahu, jak to ale vysvětlit Františkovi?.... Určitě se dívejte i na čtvrteční díl.

A to už je opravdu vše. Jak jsem napsal na začátku v pátek 5.6. 2009 svůj oblíbený seriál Ulice neuvidíme, je to kvůli fotbalu, hraje Česká republika proti Maltě a to zrovna v době, kdy se vysílá seriál Ulice. Páteční díl tak uvidíme až po víkendu a to v pondělí 8.6. 2009. Příští pondělí tedy uvidíme rovnou čtyři díly a to již od půl šesté. O tom vám ale více prozradím v příštím vydání týdeníku příští týden uvidíte.

Zpět