Příští týden uvidíte (24. týden)

06.06.2009 12:00

Kuba

Vítám vás u vydání dalšího čísla týdenníku Příští týden uvidíte, v tomto roce vychází již 24. číslo. A blížíme se do finále i s tímto číslem nás čekají už tři čísla, to znamená, že na Ulici se můžete dívat už jen tři týdny, pak si dá Ulice zasloužené prázdniny. Ale ještě stále tři týdny zbývají, takže se v klidu můžeme podívat na 24. týden v Ulici, bude toho hodně a hned v pondělí nás čekají dva díly po sobě, jeden díl bude náhrada za pátek.

V pondělí (páteční díl) bude František ochraňovat svou mámu Zuzanu a nechce se od ní hnout. Všichni mu ale vysvětlují, že nejlepší pro Zuzanu bude, když odejde do domu světla, kde ji bude nejlíp a on sám by se měl vrátit domů k Liškovým. Zoufalý je stále Hrihorij, neví co má dělat dál, Zuzanu miluje, ale co dál. Pomůže mu Henry a Hrihorij tak může začít znovu.... Světlana se rozhodla, i když to vůbec nechce, tak raději obětuje Lumíra než bratra a tak musí s Vráťou hrát milence, aby se Vasil mohl zbavit Lumíra.... Boris, Libuška a Max odjedou do Francie, aby tam domluvili letní turné, o všechno se tedy musí postarat Thea, o nemocnou mámu, Libuščin krámek a hlavně o Boriska a Pepinu, to bude hodně těžké.... Tak se v pondělí dívejte na první část Ulice již od 17:30.

V pondělí (druhá část Ulice) se Matěj a Tereza ukážou jako dobří kamarádi They, hlavně Matěj, který se ujme Pepiny a Boriska. Thea toho má prostě moc a neví co má dělat dříve.... Pepan zmizel již docela dávno, ale Simona na něj prostě zapomenout nedokáže, ale chtěla by a tak ji Renata poradí, aby se zbavila všech Papanových věcí, ale to jde Simoně hodně těžko.... Simona a Vráťa si hrají, respektive si hrají na milence, je to Vasilův plán a jak všichni moc dobře vědí, tak Vasil se prostě musí poslouchat. I Světlana i Vráťa to dělají neradi, ale mají k tomu své důvodu. Lumír zatím ale neví co se na něj čeká.... Tak se dívejte v pondělí i na druhou část Ulice od 18:30.

V úterý se rozjíždí hra na milence na plné obrátky. Světlana tuto hru hraje nerada, nakonec ji musí donutit i Vráťa se zbraní v ruce, když se objeví u ní doma. Hra na milence tedy pokračuje a už můžou jen čekat, až se Lumír objeví doma, ovšem Světlana i Vráťa na něco zapomněli, s Lumírem chodí i jeho policejní ochranka... Matěj stále pomáhá Thee a to hlavně s Boriskem, který je neposedný za každou cenu. Thea se jen diví, jak to Matěj všechno zvládá i se školou, ona je z učiva tolik vynervovaná a tak ji Matěj prozradí svůj recept a dá ji také klasickou studentskou pomůcku... Simona nedokáže Pepanovi věci hodit jen tak do popelnice a tak se rozhodne, že je věnuje Ríšovi Zajíčkovi, jenže zrovna když si Ríša věci zkouší začne někdo odemikat dveře u Simony... Určitě se tedy dívejte i v úterý na Ulici a uvidíte toho mnohem více.

Ve středu bude Simona hodně naštvaná na Sochora. Bude mu vyčítat, že kvůli němu od ní odešel Pepan, ale jakou bude mít radost, když se dozví, že Sochor se nevrátil s prázdnou a peníze, které mu dal Pepan hezky rozmnožil... Světlana v úterý zachránila Vráťovi život, kdyby Lumírova ochranka přišla na to, že Vráťa má v ruce zbraň, určitě by sami začali střílet. Úterní akce na Lumíra, tak nevyšla a musí se vymyslet nový a snad ještě lepší plán, jak se Lumíra zbavit. Matěj začíná zjišťovat, že se mu s Theou líbí, je to také díky Boriskovi, který stále dělá problémy i ve škole a tak se o něj Matěj musí starat a tím má k Thee blíž a blíž... Nenechte si ujít i středeční díl Ulice.

Ve čtvrtek se část rodiny Nekonečných vrací z Francie s dobrými zprávami. Letní štace je domluvená a teď už stačí najít najít ještě jednoho člověka, který by s nimi mohl jet. Libuška má nápad, mohli by vzít přeci Matěje, který by o to určitě stál. Všichni z Nekonečných by s tím určitě souhlasili, ale někdo přeci jen ne a to velký Boris, nechce aby se Matěj pohyboval kolem Thee... I když Lenka stále neví s kým čeká dítě, tak je šťastná ze svého těhotenství. Radost má také Jarda, který už plánuje, jak pro své dítě vlastnoručně vyrobý dětský koutek a hračky... Ingrid s Vasilem se pomalu chystají na odjezd, ale Ingrid se chce ještě rozloučit se svými blízkými a tak naplánuje večírek v Miléniu. Nikdo, ale zatím netuší co se v Miléniu může stát, hlavně s Lumírem... Ve čtvrtek si tedy Ulici rozhodně nenechte ujít, protože bude hodně zajímavá.

V pátek se to všechno rozjede a večírek v Miléniu nabere úplně jiný směr. Ingrid se loučí, protože již v pátek by měla opustit Českou republiku, všichni se baví, ale vše změní příchod Lumíra. V Miléniu se začne střílet a někdo to odskáče, kdo to ale bude?... Sochor stále bydlí u Simony, musí ji přeci ohlídat. To se, ale Simoně moc nelíbí a tak musí dát Sochorovi jasně najevo, aby z jejího bytu odešel... Na prvním snímu z ultrazvu vypadá dítě jako fazole, jak poznamená Jarda. Lenka je z podívané na ultrazvuk nadšená. Za půl roku se ji může narodit tolik očekávané dítě. Ale má se Lenka opravdu radovat?... Další dramatický díl nás čeká v pátek, tak si ho určitě nenechte ujít, možná poteče i krev, mafie útočí.

Určitě se tedy dívejte na příští týden na Ulici, nezapomeňte na pondělní čtyři díly. Ulice v pondělí začíná již v 17:30 a bude trvat skoro dvě hodiny, pak se také dívejte v pátek, čeká nás jeden z velice dramatických dílů, ale určitě se dívejte na všechny díly z celého týdne, protože dílů už moc nebude, za chvíli budou prázdniny. Těším se opět příští týden, kdy vyjde už předposlední číslo tohoto týdenníku v této sezóně Ulice.

Zpět