Příští týden uvidíte (25. týden)

14.06.2009 12:00

Kuba

Právě dnes vychází předposlední číslo našeho týdeníku v této "uliční" sezóně. Konec seriálu se blíží, už uvidíme jen devět dílů našeho oblíbeného seriálu, ale těch devět dílů bude velice zajimavých, proto určitě doporučuji dívat se na každý díl. V tomto článku se podíváme na pět dílů, tedy na 25. týden v Ulici, takže se pohodlně usaďte a vklidu si přečtěte tuto rekapitulaci.

V pondělí na Lenku přijdou velké bolesti. Její dítě je v ohrožení, může o něj přijít. Lenka zatím neví na čem je, neví to i její gynekolog, který ji nedokáže přesně říct, jestli bolesti znamejí komplikace, vše rozhodne až čas.... Lumír je svou ženu patřičně hrdý, obdivuje ji za čin, který udělala, vlastně se zbavila mafie. Ovšem Světlana je zoufalá, bude se muset vyrovnat s tím, že je vrah a to půjde velmi těžko, ráda by, aby vše už skončilo... Vypadá to, že se Sochor u Simony nakvartýroval nadobro, zatím to totiž vůbec nevypadá, že by se měl k odchodu. Simona stále neví, jak ho vyhodit. Sochor si vzal do hlvy, že se o Simonu mustí postarat, co udělá Simona?... Určitě se tedy dívejte na pondělní díl Ulice a uvidíte víc.

V úterý to už vypadá, že se Simona zbavila Sochora, ale Sochor zatím odešel jen do hospody, aby si promluvil s Richardem Zajíčkem, toho totiž pasauje na Simoninýho ochránce. A Sochor? Ten se zase vrátil do bytu k Simoně?... Lenka je v zoufalém stavu, neví jestli nepřijde o dítě, má strach. Kupuje si knížky z touto problematikou. Jarda a Miriam se budou snažit Lenku nějak rozptýlit, aby tolik nemyslela na to, co by mohlo přijít... Začne vyšetřování přestřelky v Miléniu. O celou akci se také zajímají média. Kdo by čekal, že se Lumír pohrne před kamery a diktafony tak se plete. Se Světlanou se dohodnou, že na tiskovou konferenci nepůjde... Ulice bude rozhodně zajímavá i v úterý, tak se dívejte.

Ve středu musí Lumír se Světlanou bojovat proti velkému tlaku médií. Lumír statečně sebe i Světlanu ochrání před médií, ale dobré zprávy ho nečekají na radnici, tam za ním přijde Radek Mastný, aby mu oznámil špatnou zprávu. Světlana ta se chce úplně zbavit všeho co ji spojuje z podnikem. Ovšem na všech smouvách týkajících se Milénia jsou její podpisy, to ví i mafie... V klubu Coolna se může slavit. Klub vydělává, za posledního půl roku dokonce hodně. Olda a Ben tak můžou slavit, ale pro Oldu špatné zprávy neprve přijdou. To když mu Tamara oznámí, že se s Jakubem natvralo odstěhovat do Belgie.... Ve škole si všichny myslí, že má Lenka chřipku a musí být doma. Jen její blízcí vědí, že je doma ze strachu, že o přijde o dítě. Už se zdá, že Lenka je na tom psychicky i fyzicky dobře, ale pak přijdou kruté bolesti.... Tak se uričtě dívejte i ve středu.

Ve čtvrtek Lenka musí navštívit lékaře, čeká ji nepříjemný zákrok. Po velkých středečních bolestech Lenka přijde o miminko. Lékař ji uklidňuje, že to co se ji stalo je poměrně časté a za půl roku se s Jardou můžou o miminko pokusit znovu. Lenka má ale výčitky svědomí. Stále přeci neví, čí to dítě bylo, jestli Jardy nebo Hynka, jak se svěří Báře, tak si za to může sama, jednu dobu si dokonce přála, aby o dítě přišla... Všichni kdo byly přítomní v Miléniu u nešťastné střelby dostanou předovlání na policii. Ingrid uklidní holky v kadeřnictví, že můžeou vypovídat všechno co o Vasilovi vědí podle pravdy. Kam se ale vlastně Vasil poděl? To trápí Ingrid.... Olda nechce aby Jakub odjel do Belgie, myslí si, že se samotnému Jakubovi do Belgie nechce. Dokonce i Jitka by Oldovi ráda pomohla.... Nenechte si ujít i čtvrteční díl.

V pátek Olda zjistí, že jeho syn se odstěhovat do Belgie chce, je to jeho svobodné rozhodnutí. Chce žít po svém a otce vidět jen občas. Olda si uvědomí, že i on sám by si měl uspořádat svůj život. Musí se tedy rozhodnout, zda chce strávit život s Libuškou nebo s Jitkou... Ve škole se nic neutají a tak už všichni vědí, že Lenka přišla o dítě. Všechny to zasáhne, hlavně Jordánovi, protože Lence miminko moc přáli. A těhotenství se nebude řešit jen kolem Lenky, Kristýna s Eliškou se myslí, že Gábina se chová, jako kdyby byla v jiném stavu... Ingird už nevydrží čekat a začne hledat Vasila. Narazí, ale Vasilovi gorily. Ti Ingrid doporučí, aby raději na svého muže zapomněla. Ingrid se začne obávat toho nejhoršího.... Určitě se tedy dívejte i v pátek na Ulici a dozvíte se toho mnohem více.

A to už je vše, nezapomeňte se tedy dívat každý všední den v 18:30 na TV Nova. A na závěr připomínám, že u tohoto článku se příští víkend uvidíme na posledy, stejně jako Ulice, tak i tato rubrika bude mít dva měsíce prázdniny a nejen tato rubrika, ale i sekce Aktuální díly. Takže příští týden se na vás těším, budete si moci přečíst rekapitulaci posledních čtyř dílů Ulice.

Zpět