Příští týden uvidíte (26. týden)

21.06.2009 12:00

Kuba

Vítejte u posledního čísla našeho pravidelného týdeníku Příští týden uvidíte. Ovšem nemusíte se bát, tato rubrika nekončí, dává si jen přestávku, která bude trvat dva měsíce, stejně tak jak samotný seriál Ulice, tak i tato sekce i sekce Aktuální díly a také archiv bude mít přestávku, protože nebude co přidávat. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že by byl úplně konec, tato sekce je poměrně hodně navštěvovaná. Teď si můžete přečíst rekapitulaci toho co nás čeká v příštím týdnu, ve kterém Ulice bude jen čtyři dny.

V pondělí se bude Světlana snažit vše vysvětlit Ingrid, jak to vše bylo v Miléniu a že to rozhodně takhle nechtěla. Ingrid jí, ale nevěří, myslí si, že za to, že ztratila manžela může právě Světlana.... Rodina Nekončných se připravuje na letní štaci, velký Boris našel také pomocníka, který jim stále chybí. Libuška nechápe, proč se Thea více nesnažila přesvědčit otce, aby jel s nimi Matěj, jenže to právě Thea nechtěla... Je Gábina těhotná? Vše tomu bude nasvědčovat, i když si Gábina myslí, že to tak není, potvrdit to může až těhotenský test.... Tak si určitě nenechte ujít další díl Ulice již v pondělí večer.

V úterý se potvrdí Gábinino těhotenství a ona sama už jen může přemýšlet co bude dělat dál. Přeci jenom je stále studentka a neměla by pro dítě žádné zázemí, proto by měla přemýšlet o přerušení těhotenství, ale Gábina chce také znát názor Hynka... Ingrid by mohla být velice bohatá vdova, po tom by zatoužila hlavně paní Šmídová. Její plány, jak získat kadeřnictví pro Ilonku sice nevyšel, ale z mafiánských peněz by mohla něco kápnout i pro Ilonku... Pomocník Kvido, kterého si najal velký Boris se pěkně vybarvil a po tom, co Borise začne vydírat, tak ho pošle do háje a je začíná opět kolotoč v hledání nového pomocníka. O Matějovi zatím Boris stále nechce nic slyšet, naštěstí je tu ještě děda Boris a ten svého syna moc dobře zná a ví co na něj platí, pomůže tedy Matějovi?.... Dívejte se i v úterý na Ulici.

Ve středu se můžete těšit na velký souboj mezi Matějem a Borisem, ale nebojte nebudou se prát. Budou hrát karty a pokud se Matějovi podaří vyhrát, tak může odjet s Nekonečnými na letní turné. Ovšem i kdyby vyhrál, jsou tady ještě dvě překážky, přes které musí projít, přijímací rituál světských a hlavně rodiče.... Gábino se rozhodla, musí jít na potrat, ale k tomu potřebuje peníze, které musí někde sehnat a tak jde za svým otcem Radkem Mastným, jenže tady pomoc nenajde, musí tedy hledat dál... Paní Šmídová má vše naplánováno, jak získat peníze pro Ilonku. Před Ingrid začne Ilonku vychvalovat skoro až do nebes a o Ingrid začne pečovat jako v balvnce, až je to nějaké podozřelé... Předposlední díl Ulice před prázdninami sledujte již ve středu

Ve čtvrtek nás čeká poslední díl před prázninami, co uvidíme? Paní Šmídová stále doufá, že Ingird nabídne své sestře nějaké peníze. Jenže Ingrid sama žádné peníze nechce a ani po nich nepátrá. Nakonec se ozve sama Ilonka a telefonát usvědčí matku z hamižnosti. A Ingrid? Ta už toho má plné zuby.... Nekoneční mají zbaleno a jsou všichni připraveni k odjezdu do Francie. Nakonec s nimi pojede i Matěj, ale rád by se rozloučil ještě s Bárou. Bojí se, ale její reakce, vše tedy už záleží jen na Báře... Gábina konečně sežene peníze na potrat, půjčí jí je Tereza, která si od Libuška vyžádá zálohu za svou brigádu. Jak se tedy zachová Gábina? Je opravdu rozhodnuta jít na potrat? Odjede nakonec Matěj s Nekonečnými? A co udělá Ingrid se svou matkou? Sledujte poslední díl před prázdniny a dozvíte se vše, již v pátek 25. června 2009 v 18:30.

Já se s vámi tedy loučím, aspoň tedy při těchto článcích. Víc jak rok jsem tady tyto články zveřejňoval a stejně jako minulý rok, tak i letos přes prázdniny si tato sekce odpočine. Kdy opět navštívit tuto sekci? Poslední srpnový víkend, tedy 35. týden, kdy se podíváme na 36. týden v Ulici, nezapomeňte, že další díl Ulice začíná již 31. srpna 2009. Budu se těšit a přeji vám příjemné prázdniny třeba strávené s našim webem.

Zpět