Příští týden uvidíte (36. týden)

31.08.2009 13:33

Kuba

V tento okamžik startuje po dvouměsíční pauze rubrika Příští týden... Stejně jako před prázdninami, tak i v páté sezóně vám budeme každý týden přinášet článek s rekapitulací toho na co se můžete těšit příští týden v Ulici. A seriál Ulice začíná již svou pátou sezónou dnes večer, určitě se tedy všichni dívejte a v tomto článku si prozradíme na co se můžeme těšit v tomto týdnu, tedy v týdnu s číslem 36 a bude toho opravdu hodně, takže se dívejte každý všední den na Ulici.

V pondělí se bude hodně vzpomínat a na co? No přeci na prázdniny, které právě končí, někteří budou na prázdniny vzpomínat s nadšením a někdo zase neprožil takové prázdniny, které by si představoval. Rozhodně taková Hanka Petříková byla nadšená, prožila prázdniny na Balkánu a přivezla si i malou vzpomínku, jakou? No uvidíme... To Gábína prožila prázdniny na kurzu v Anglii a byla tam moc spokojená, teď už ji budou čekat jiné starosti... Vlasta s Miriam prožili prázdniny doma, ale moc si to užili, až na bolavá záda pana Peška... Za to František si moc prázdniny neužil, na cestu k moři prostě nezbyly peníze a tak František bude muset říct ve škole, že byl jen na táboře, je si ale jistý, že tím se ve škole znemožní... Jak bude probíhat první díl po prázdninách? Dívejte se již dnes večer.

V úterý se vyráží do škole a jdou nejen děti, ale i učitelé a také školník, co by to byl za první den bez školníka a tak se pan Pešek vydá do škole, i když to má zakázáno kvůli bolavým zádům. Komu se to hlavně nelíbí je Miriam... Na svůj první školní den vyrazí také malá Emička, v krásných šatech, bez střevíčků, ale s teniskami. František už do školy chodí nějaký ten pátek a letos se rozhodl, že bude lhát a spolužákům se snaží namluvit, že i on byl u moře, spolužáci mu to ale neuvěří... V maturitním ročníku na gymnáziu se také budou dít věci. Matěj s Thetou jsou stále ve Francii a spolu, řeknou si spolužáci. Největší šok, ale čeká na Kristýnu a Elišku, když jim Gábina prozradí, že je těhotná... Určitě si nenechte ujít i úterní díl Ulice.

Ve středu se Gábinino těhotenství dozví další lidé a hlavně ten nejdůležitější - otec miminka Hynek. Pro něj to bude velký šok a jak se k celé situaci zachová? To bude Gábina jen kulit očima... V pekařství se budou dít zajímavé věci, po mateřské se vrací do práce Anička a všichni se bojí, že se bude propouštět, největší strach má samozřejmě Anička, nemohli by si dovolit, aby byla bez místa... V Coolně bude probíhat - učitelská, dámská jízda, takže paní učitelky včetně ředitelky uvidíme tak, jak jsme je vidět ještě nemohli a to hlavně Miriam... Proto se určitě dívejte i ve středu.

Ve čtvrtek nebude mít příjmené ráno Miriam. Po středeční noci, kdy protančila "střevíce" a objednávala jeden koktejl za druhým ji bude pekelně bolet hlava a co víc? Probudí se v cizý posteli, u Hanky Petříkové a to ještě netuší, že v Coolně má pěknou sekeru... Z Francie se vrací Matěj s Theou, Pepinou a Boriskem, měli se báječně a to hlavně Matěj s Theou, na kterých půjde vidět, že se hodně sblížili... Stárek zatím propouštět nebude, ale bude se šetřit a do se dotkne všech zaměstnanců. Nejvíce se to nelíbí Růže, která začne obviňovat Aničku, že kdyby zůstala doma, tak se šetřit nemuselo. Nikdo, ale netuší, jaké finanční problémy u Lišků mají... Určitě se dívejte i ve čtvrtek na seriál Ulice.

V pátek přinese Bedřichovi špatnou zprávu Jarda Hejl. Zakázka na rakve, které Bedřich vyráběl neproběhla tak jak měla, zákazník, který si rakve objednal totiž zkrachoval a rakve tak zatím musí zůstat v dílně. U Lišků tak začíná velká finanční krize... Vlastimil chce odjet na delší cestu s kapitánem Bařinkou, Miriam zase chce přimět Vlastimila, aby učinl jisté závažné životní rozhodnutí, oba si tedy musí sednou a vše si vysvětlit, ale jak začít?... Pro Matěje a Theu bude zpráva o těhotenství Gábiny velká novinka, oba se ale věnují hlavně sami sobě, toho si všimne i Gábina.... Pokud se budete na Ulici dívat i v pátek, tak se dozvíte jak vždy více.

Zpět