Příští týden uvidíte (38. týden)

12.09.2009 19:01

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//547484.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vítám vás u dalšího čísla týdeníku příští týden uvidíte. Jako každý týden, tak i dnes si zrekapitulujeme celý příští týden s Ulicí, takže jako vždy si postupně shrneme každý den, tedy každý všední den, kdy běží naše Ulice. A na co všechno se můžete těšit? No jako vždy je toho hodně, protože Ulice má stále zajímavá témata, ovšem na pár týdnů se musíme obejít bez oblíbené dvojice Miriam Hejlové a Vlasty Peška, ale v Ulici jsou i jiné postavy, tak se podíváme co je čeká v příští týdnu.

V pondělí se můžeme podívat, jak Olda s Jitkou prožívají druhé líbánky. Budou vypadat jako dvojice zamilovaných mládíků a Monika, ta se bude jen divic, co se to kolem ní vlastně děje a zvlášť, když oba její rodiče dorazí domů v noci a to s doprovodem policie... Bedřich má pořádný problém, po té co zkrachoval zákazních, pro kterého byly určené rakve se Bedřichovi nedaří. Má plnou dílnu rakví, které ne a ne prodat. Je tu, ale ještě Jarda Hejl, který se snaží Béďovi pomoc a založí mu webové stránky... Zuzana bude brečet, proč? Dostane dopis od Hrihorije, který je stále v Americe a při čtení dopisu nedokáže udržet pláč... Pan Mastný se už postará o to, aby i ve škole věděli o těhotenství Gábiny a nejvíc v šoku bude samozřejmě Lenka. Tak se určitě dívejte v pondělí na Ulici.

V úterý bude Lenka řešit případ těhotné Gábiny a tento případ je pro ni velmi složitý. Mastný je připraven rozpoutat velkou aféru a Gábina? Ta stále tvrdí, že Hynek otcem dítěte není... Hodně lidí to zná, mladí potřebují byt a tak musí nějak "vystrnadit" rodiče, v případě Oldy a Moniky je to naopak, na jeden večer se musí nějak zbavit své dcery Moniky. Farší budou prožít báječný večer plný erotické romantiky, ale to jen do doby, než zazvoní zvonek u dveří... U Lišků mají pořádnou finanční krizi a jen těžko překonávají problémy, které mají a teď ještě navíc se jim začne rozkládat manželský život... Nenechte si ujít i úterní Ulici.

Ve středu se i Bedřich rozhodne, že si trochu povyrazí, pracuje denně skoro do noci, tak si na jeden večer může dát pauzu a vyrazit s Jardou Hejlem do hospody, kde po pár panácích předvede celé hospodě, jak dobrý je šipkař... Ve škole to pořádně vře, Gábina moc dobře ví, že konec studia nebude mít takový jako ostatní, s Lenkou si domluví individuální plán a protože ve třídě o jejím těhotenství ví jen pár lidí, tak s naprostým klidem všem oznámí, že čeká miminko... Jitka a Olda mají prostě smůlu, rozhodnou se přijmout nabídku od Tomáše a na jeden večer si půjčí jeho byt, vše vypadá dobře a pak zarachotí klíče v zámku, smůla tohoto mileneckého páru prostě provází každý den... Pokud se budete dívat i ve středu, tak se dozvíte mnohem víc.

Ve čtvrtek musejí přijít na nějaký plán Olda s Jitkou. Nikdy nemají "svůj" klid, ani u sebe v bytě, do hotelu se jim nechce a k Tomášovi už raději také ne, po trapné příhodě s Hankou Petříkovou se jim nikdo ani nediví, jenže najít řešení, jak by mohli prožít nerušeně své líbánky je hodně těžký... I Nekoneční mají pořádnou finančí krizi, letní turné jim vůbec nevydělalo, naopak mají ještě dluhu a Boris se musí nějak postarat o rodinu, zatím najedou na úsporný režim... Lenka případ těhotné Gábiny uzavřela. Mastný, ale spokojen není, obrátí se tedy na školní inspecki a ve škole se tak můžou připravovat na nepříjemnou návštěvu... Určitě se tedy proto dívejte i ve čtvrtek na Ulici.

V pátek se můžeme těšit na ředitelku Hádkovou, tedy teď už inspektorku, která do školy přijede vyšetřovat případ Gábiny, Mastný prostě na nic nečeká a chce tento případ vyšetřit do podrobna, pro Lenku tak začíná další vyšetřování... Inspekce přijde i do Coolny, ale ne tak ledajaká, na kontrolu přijde jen Olda, který se chce podívat, jak jde Benovi podnikání a přesvědčí se, že mu to moc nejde. Olda tedy Benovi udělí několik rad a zkušeností, aby Coolna prosperovala... K Nekonečným přijede Max a hned se rozpoutá peklo, Boris si totiž stojí za svým a svoji verzi proč turné moc dobře nedopadlo upravovat nebude a tak setkání otce a syna nedopadne moc dobře... I v pátek běží Ulice, proto se na ni všichni dívejte.

A dívejte se samozřejmě každý všední den v 18:30, protože Ulice je stále zajímavá a příští týden rozhodně doporučuji dívat se každý den, návrat Hádkové bude velice zajímavý. Takže ke konci týdne se určitě dívejte všichni, uvidíme toho samozřejmě mnohem více, než co jsem napsal. Takže přeji pěkný týden.

Zpět